Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

canım kurbanım, neler çektiğimi görüyorsun :mad: her şeyin çikolata ve kahvene varana kadar hazır ancak idefix kitapları yollamadığından malesef gecikecek
buradaki herkes üstüne alınabilir bu yazıyı :KK47:

Arkadaslarima yaptığım yeni yıl kitap ayraclarini gösterim size:)
IMG-20151221-WA0002.jpeg
IMG-20151221-WA0004.jpeg
IMG-20151221-WA0004.jpeg

aynı durumdayız :mad:

sinir oldum yaa, bide kitaplardan biri gelmeyecek büyük ihtimalle. aldığım gün stokta var yazarken bugüne nasıl stokta yok gözüküyor anlamıyorum :mad:
aynı durumdayızişte, benim de herşeyim hazır, ama kitaplarım eksik :110:

Arkadaslarima yaptığım yeni yıl kitap ayraclarini gösterim size:)Eki Görüntüle 1724945 Eki Görüntüle 1724946 Eki Görüntüle 1724946

sensin benim katilim dimi, bana da gelecek bunlardan dimi hadi itiraf et :KK15:

sinir oldum yaa, bide kitaplardan biri gelmeyecek büyük ihtimalle. aldığım gün stokta var yazarken bugüne nasıl stokta yok gözüküyor anlamıyorum :mad:
aynı durumdayızişte, benim de herşeyim hazır, ama kitaplarım eksik :110:

sensin benim katilim dimi, bana da gelecek bunlardan dimi hadi itiraf et :KK15:
Ya çok hayal kurmayalim ama belli olmaz yine de:)

Bir an resimleri görünce ilk hediyeler sahibini buldu sandım :KK53:
Okuyunca fark ettim öyle olmadığını .
Ayraçlar çok şirin olmuş , çok beğendim.
Eline,emeğine sağlık :KK68:
Teşekkür ederim kızlar yeni başladım keçe işine bata sevdim ama terapi gibi bide kurban ima şimdiden soyluyorum di kişi falan pek iyi olmayabilir ilk kendime yaptım ikinci ona yaptım:) ama kendimi bata geliştirdim sayesinde:)

Ben kime çıktım hiç merak etmiyorum ama hayatta genelde ya şans beni hep bulur ya hiç bulmaz bi ışte :)
Simurga yada lavine çıktığımı dusunuyorum:)

2 öğlendir yemek yemeyip dolaşıyorum ama hala kalem ve defter konusunda kararsızım çünkü kafamdaki şeyler yok burda:KK43:
Minnak bir hediyecik aldım neyse ki:)

X