Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

aaaa kesin bırakıyor musun kursu karar verdin mi o_O

benimkiler de hala temin edilmedi :mad:

yaa ben ne güzel ikimiz paylaşacaz demiştim senin dediğine bak :63:

e ama temin süresi yazıyor ya en geç 1 iş günü, 3 iş günü falan diye. onun da mı dışına çıkıyorlarmış o_O
idefixte yazmıyo ayrıyetten temin süresi kuzum
normalde 3 iş günü ama sizinki en geç 5 işgünü içerisinde kargoya verilcek dedi
valla cumaya kadar beklerim olmadı c.tesi alırım dr dan ve o gün kargoya veririm

Aldım kuzum bakıcam başla kurslar patladım artık sabrım bitti

hocayla ilgili de değilmiş aslında kuzum yaa, başka başka şeylermiş üst üste gelmiş seni üzmüş boşuna o_O

idefixte yazmıyo ayrıyetten temin süresi kuzum
normalde 3 iş günü ama sizinki en geç 5 işgünü içerisinde kargoya verilcek dedi
valla cumaya kadar beklerim olmadı c.tesi alırım dr dan ve o gün kargoya veririm

benim de güya 1 iş günü diyor temin süresi için diye ama bugün ikini gün hala yok :110: üstelik kitaplardan birine şimdi baktım ve stokta yok yazıyor, sanırım o kitap gelmeyecek kitapyurdundan :eek:

hocayla ilgili de değilmiş aslında kuzum yaa, başka başka şeylermiş üst üste gelmiş seni üzmüş boşuna o_O

benim de güya 1 iş günü diyor temin süresi için diye ama bugün ikini gün hala yok :110: üstelik kitaplardan birine şimdi baktım ve stokta yok yazıyor, sanırım o kitap gelmeyecek kitapyurdundan :eek:
Biriktim kuzum hocanında katkıları var

loliss loliss inşallah canım, teşekkür ederim. Ben de bu şans olduktan sonra gerçi kesin kargomu da alamam. Geldiği zaman olmazsam geri götürürler. Şubede bekler. :KK43:

X