Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Kurbanım sana sesleniyorum. Dün hastalığım sebebiyle kafam çok yerinde değilmiş karışıklıklar için üzgünüm. Arkadaşımada hediye hazırlarken bazı paketleri karıştırmışım. Yılbaşı çamaşırı yerine nişanımda hazırladığım hoşgeldiniz hediyesini koymuşum sana:KK70: Affeyle donsuz bıraktım :p
Birde ayraç hatam var tabi. Hangi köşeye saklansam bilemiyorum. Yazdığım notu da koyamayınca hediyen kimden geldi bilemiceksin ama nişan süsü olan o paket benden geliyor :KK70:
Beni mazur görebilcek misin. Grip ateşi sen nelere kadirsin.:KK22::KK22::KK22:

Kargo takipten kontrol ediyorum habire kurbanıma kargo ulaşmış mı diye :KK70: İyice sapıttım sanki :KK70:
Dağıtımdaykende şu zamanda teslim diye saat dk belirtseler ya aman yaaaaa

Kargo takipten kontrol ediyorum habire kurbanıma kargo ulaşmış mı diye :KK70: İyice sapıttım sanki :KK70:
Ben bugün öğleden sonra evde olamayacağım, eğer benimse alamadığım için üzüleceğimmm

aradım idefix i
en geç 5 işgünü dedi :mad: bu cumaya kadar kargoya verilir dedi
umarım verirler :KK62:

Banaysa ancak 5te teslim alabilirim. Güvenliğe bırakıyolar :KK70: :KK70:

Kurbancığımm maalesef bugün yollayamıcam kursu bırakmya karar verdim çünki yarın arkadaşımla buluşucam o zaman yollarım

aaaa kesin bırakıyor musun kursu karar verdin mi o_O
herkeslere nazar değmiş resmen, benim kitaplar da hala temin ediliyo yazıyo :KK62:
günaydınlarrr

benimkiler de hala temin edilmedi :mad:
xyzt-5544 xyzt-5544 deadline deadline avcunuzu yalarsınız hediyelerin hepsi benim:KK70:

yaa ben ne güzel ikimiz paylaşacaz demiştim senin dediğine bak :63:

aradım idefix i
en geç 5 işgünü dedi :mad: bu cumaya kadar kargoya verilir dedi
umarım verirler :KK62:

e ama temin süresi yazıyor ya en geç 1 iş günü, 3 iş günü falan diye. onun da mı dışına çıkıyorlarmış o_O

aaaa kesin bırakıyor musun kursu karar verdin mi o_O

benimkiler de hala temin edilmedi :mad:

yaa ben ne güzel ikimiz paylaşacaz demiştim senin dediğine bak :63:

e ama temin süresi yazıyor ya en geç 1 iş günü, 3 iş günü falan diye. onun da mı dışına çıkıyorlarmış o_O
Evet bugün patladım artık bdv de açtım konu bırakıyorum

X