Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Ben bugün dışarı çıkamadım o yüzden tamamlayamadım. :KK43:
Sabahtan beri ödev yapıyorum, hem daraldım hem de aklım hediyelerde, geciktirmekten korkuyorum.
Ama daha herkes yollamamış sanırım. Sona kalmadım bu da iyi bir teselli benim için.

Sabahtan beri ödev yapıyorum, hem daraldım hem de aklım hediyelerde, geciktirmekten korkuyorum.
Ama daha herkes yollamamış sanırım. Sona kalmadım bu da iyi bir teselli benim için.

yok canım geç kalmadın, daha birçoğumuz gönderemedi gelecek siparişleri bekliyor hala :KK51:
kolay gelsin sana da ödevlerinde :KK15:

madem öğrendin mecbur sana da yollayacaz bir iki tane artık :KK45:
:KK70: yollamazsaniz ne olur bilemem:-)

yok canım rahat ol zaten gelmesi en fazla iki gün sürer en gec cumartesi yollasan salı elinde olur :KK66: zaten daha bir iki kişi yollamistir ben yarin yollayacagim muhtemelen hazır olduğu için :KK66:

yok canım rahat ol zaten gelmesi en fazla iki gün sürer en gec cumartesi yollasan salı elinde olur :KK66: zaten daha bir iki kişi yollamistir ben yarin yollayacagim muhtemelen hazır olduğu için :KK66:

loliş yarın sabah gelince ne olmuş burda diyecek :KK70:

Sağ ol canım. İnşallah bir iki güne hallederim. :)

Ya bi firede benden hediyeyi bugün gondercektim yanıma almayı unutmuşum yarın ver cem kargoya artık kurbainim bir gün daha beklicek çarşamba versem cumartesi yada en geç pazartesi elinde olur diye tahmin ediyorum:)

X