Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Kurbanım sana sesleniyorum. Dün hastalığım sebebiyle kafam çok yerinde değilmiş karışıklıklar için üzgünüm. Arkadaşımada hediye hazırlarken bazı paketleri karıştırmışım. Yılbaşı çamaşırı yerine nişanımda hazırladığım hoşgeldiniz hediyesini koymuşum sana Affeyle donsuz bıraktım
Birde ayraç hatam var tabi. Hangi köşeye saklansam bilemiyorum. Yazdığım notu da koyamayınca hediyen kimden geldi bilemiceksin ama nişan süsü olan o paket benden geliyor
Beni mazur görebilcek misin. Grip ateşi sen nelere kadirsin.

Kargo takipten kontrol ediyorum habire kurbanıma kargo ulaşmış mı diye İyice sapıttım sanki
Dağıtımdaykende şu zamanda teslim diye saat dk belirtseler ya aman yaaaaa

Kargo takipten kontrol ediyorum habire kurbanıma kargo ulaşmış mı diye İyice sapıttım sanki
Ben bugün öğleden sonra evde olamayacağım, eğer benimse alamadığım için üzüleceğimmm

aradım idefix i
en geç 5 işgünü dedi bu cumaya kadar kargoya verilir dedi
umarım verirler

Bu arada bazı hazırlıklarım bitemediğinden yarın verebileceğim hediyemi kargoya

Banaysa ancak 5te teslim alabilirim. Güvenliğe bırakıyolar

Kurbancığımm maalesef bugün yollayamıcam kursu bırakmya karar verdim çünki yarın arkadaşımla buluşucam o zaman yollarım

aaaa kesin bırakıyor musun kursu karar verdin mi
herkeslere nazar değmiş resmen, benim kitaplar da hala temin ediliyo yazıyo
günaydınlarrr

benimkiler de hala temin edilmedi
xyzt-5544 deadline avcunuzu yalarsınız hediyelerin hepsi benim

yaa ben ne güzel ikimiz paylaşacaz demiştim senin dediğine bak

aradım idefix i
en geç 5 işgünü dedi bu cumaya kadar kargoya verilir dedi
umarım verirler

e ama temin süresi yazıyor ya en geç 1 iş günü, 3 iş günü falan diye. onun da mı dışına çıkıyorlarmış

Evet bugün patladım artık bdv de açtım konu bırakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…