Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

buradan da paylaşabiliriz ama isterseniz açarım

Benim kitaplar salı elimde olur en geç. Yarın akşam iş çıkışı hediyeciklerimi alıcam. Çarşamba kargoda. Kurbanım bekle beni perşembe sende paketin. :*

ben idefixten aldım.. eskiden hep kitapyurdundan alıyodum ama bi ikidir idefix alıyom neden bilemedim
daha temin edilmemiş inşallah gecikmez

Hiçbiri yokken kitapyurdu vardı. Ben bAşka yerden alınca ihanet ediyomuş gibi hissediyorum. Sadık bir müşteriyim

Ayy sorma bu hafta heycan dorukta olcek hepimizin

evi de boş bırakmamak lazım şimdi, ne zaman geleceği hiç belli değilki kargocunun bitek çarşamba öğleden sonra boş kalacak ev mecburen annemin de benim de kursum var onun dışında full bu hafta evde insan bulunduracam mecbur

Aynen bende anneme tembihledim sabah süpürge bile açmmam bu hafta bende salı çarşamba kurstayım inşallah annem duyar gelirse kargocu

Yaaaaa hediye kitabımın yanı sıra altını çize çize okuduğum çok etkilendiğim bir kitabımıda yollayacaktım. Ama o kitabımı bulamıyorum. Kime verdimde kaldı acaba en son geri aldım sanıyordum.

aayyy ne güzel bi fikirmiş o öyle bayıldımm hemen bu fikri çalayım dedim ama ben pek altını çizerek kitap okumam ki. bi tane ceyhun yılmaz şiir kitabım var altını çizdiğim, o da adıma imzalı
yalnız şu birilerine verip geri almama durumu bende de var haa kime verdiğimi de unutuyorum, ama şuan saysam en az 10 kitabım vardır başkalarına verip geri alamadığım

Yok mefruşat(nakış) kursuna ama bırakmama ramak kaldı hocam damarıma basıyor

annem gidiyor benim de mefruşat kursuna benim dibim düşüyor onun yaptıklarına yaa benim de bi örgüye bide kanaviçeye elim yatkın, nakış işinden hiç anlamıyorum sen niye memnun değilsin hocandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…