Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

günaydın kızlar :KK36: bu akşam sipariş verecem ben de kitapyurdundan. salı falan elimde olsa, çarşamba gönderirim diye düşünüyorum o_O
yalnız bu çekilişin en güzel yanı kimse hediyesinin ne zaman geleceğini bilmeyecek :KK48: hergün evde kargo bekleyeceğiz sanırım :KK45:
Kitapyurdundan sürekli siparis veren biri olarak cumadan önce gelmez sana haberin olsun hatta benim cuma verdiğim siparis genelde pazartesi gelir bir sonraki pazartesi yani:-) ama yanda kitabın temin süresi aynı gün içinde yazıyorsa salı yada çarşamba elinde olabilir :KK66:

Kitapyurdundan sürekli siparis veren biri olarak cumadan önce gelmez sana haberin olsun hatta benim cuma verdiğim siparis genelde pazartesi gelir bir sonraki pazartesi yani:-) ama yanda kitabın temin süresi aynı gün içinde yazıyorsa salı yada çarşamba elinde olabilir :KK66:

1 gün yazıyor temin süresi, hatta özellikle öyle olan kitapları seçtim gecikmesin diye ama umarım yanıltmazlar o_O

Artık çok geç. Unutamam :KK70:
tamam tamam unutma, aldım çorabı:KK49::KK76:
aa tam tersi, benim kitap yurdundan verdiğim siparişlerin elime ulaşması 48 saati bulmuyor
şehirle mi alakalı acabao_O

yalnız kurbanıma ne sipariş ettiysem kendime de aynısından sipariş ettim, çok fesat gördüm kendimi :KK70:
:KK70:

Kitap yurdunda bende çok çabuk alıyorum siparişlerimi. Hatta 2-3 gün temin süresi gösterilen kitaplarda bile temin süresinden önce teslim aldım hep çok şükür.

tamam tamam unutma, aldım çorabı:KK49::KK76:

aa tam tersi, benim kitap yurdundan verdiğim siparişlerin elime ulaşması 48 saati bulmuyor
şehirle mi alakalı acabao_O

:KK70:

Kitap yurdunda bende çok çabuk alıyorum siparişlerimi. Hatta 2-3 gün temin süresi gösterilen kitaplarda bile temin süresinden önce teslim aldım hep çok şükür.
Tamam sakin olun bence şehirle alakali o zaman bana gelmesi uzun sürüyor zaten kargolarin şehir merkezinde bile değilim zaten:p

Sevgili benim çıktığım arkadaşım 29 aksami yola çıkacağım ben haberin olsun birkaç gün önce yollarsan elime rahat ulaşır malum bana kargolar aktarmali geldiği için belli olmuyor not duseyim yukarda kargo konusulmusken:KK23:

siparişleri verdim kitapyurdundan :KK48: yaklaşık 1 iş günü temin diyor, salı günü yola çıksa çarşamba ya da perşembe elimde olsa, ancak cuma yollarım sanırım :KK64: keşke erken gelse de perşembe günü gönderiversem, merakta bırakmasam kurbanımı :KK37:

X