Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

ben iç çamaşır bile çok zor alıyorum hele kırmızı ay:))))
ya bişi anlatim size yeni evliyim gittim bi iç çamaşırcıya suslu bişiler arıyorum
kız cıkarıyo bısey ben dıyorumkı ya onu cok açık başka bısey cıkarıyo ama buda cok kıs başka bısey cıkarıyo ama bununda arkası açık kız en son dedıki abla tam arkanda pazen gecelikler var ona bak ıstersen dedi ben tabi kıppppppkırmızı oldum çok utandım gosterdıklerınden bırını seçtim uçarcasına çıktım tikandan:)
hala çizgi film kahramanlı don kullanıyorum bende durum vahim:)
:KK70::KK70:

ya bişi anlatim size yeni evliyim gittim bi iç çamaşırcıya suslu bişiler arıyorum
kız cıkarıyo bısey ben dıyorumkı ya onu cok açık başka bısey cıkarıyo ama buda cok kıs başka bısey cıkarıyo ama bununda arkası açık kız en son dedıki abla tam arkanda pazen gecelikler var ona bak ıstersen dedi ben tabi kıppppppkırmızı oldum çok utandım gosterdıklerınden bırını seçtim uçarcasına çıktım tikandan:)

hak etmişsin ama :KK70:
:KK70::KK70:
ay biz edepli kızlardık n'oldu bize:KK53::KK53:

ben sadece bana fikir bul dedim :KK53:

Nasıl gülceğimi şaşırdım , çalışan kızın tepkisine :KK70:

hak etmişsin ama :KK70:

ben sadece bana fikir bul dedim :KK53:
hee ben edepsizim yani hemen o tarafa çekiyorum:KK53::KK70:
geçen bi arkadaşın yıldönümüydü, arkadaşlar kardeşleri bebeler falan hep ''x,y seni çok seviyor'' diye video çekip yolladık, kız da birleştirip nişanlısına yolladı
fikir benim değil, orijinal de değil. fikir işte:KK53:

günaydın kızlar :KK36: bu akşam sipariş verecem ben de kitapyurdundan. salı falan elimde olsa, çarşamba gönderirim diye düşünüyorum o_O
yalnız bu çekilişin en güzel yanı kimse hediyesinin ne zaman geleceğini bilmeyecek :KK48: hergün evde kargo bekleyeceğiz sanırım :KK45:

X