Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Kizlar kurbanima yaptığım kitap ayiracini gosterimmi size :) olurmu olmaz derseniz göstermem:) aynisindan kendime de yaptım özgün çalıştım aynisindan sadece iki tane var biri bende biri kurbanimda olcak bi nevi gönül bağı kurcas:)
Bence göster, ben bile merak ettim kurbanın olmama rağmen .:KK53:

Kizlar kurbanima yaptığım kitap ayiracini gosterimmi size :) olurmu olmaz derseniz göstermem:) aynisindan kendime de yaptım özgün çalıştım aynisindan sadece iki tane var biri bende biri kurbanimda olcak bi nevi gönül bağı kurcas:)

göster göster, kurbanın belki de benimdir önceden öğreneyim ayracımın nasıl olduğunu :KK45:

Hiç fiyatlarını bile karşılaştırmıyorum başka bi siteyle :KK70: kitapyurdu duy sesimi arada hediye kitap gönder :KK70:
Bende aynen kitap yurduna seslenelim burdan:-)

Gösterme bak beğenir keşke benim olsa derim gorursun:KK70: ama belkide kurbanın benimdir bilemedim şimdi :-)

X