Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Bende sevdim o siteyi hafta sonu baya vakit geçirip eklicem. Hoşuma gitti. Gerçi okuduğum çoğu kitap aklıma gelmiyo.
benimde düşündükçe başkalarının listesine baktıkça aklıma geldi...

selincim sevdiğim renk... düşündüm bulamadım. ama nefret ettiğim renk kahverengi...
daha çok renkli canlı şeyleri seviyorum.. ay sanki bizzat bana sordun

Kahverengi demişken bende hiç haz etmem kahverengiden. Mor benim rengim sanırım.

ya bende moru cok severım hepımız mor mu sevıyorus sımödı ve kahverengıyı hıc svmem tevafuka bak

ben de mavi, yeşil severdim ama kızım olduktan sonra pembe ve mor daha bir ilgimi çeker oldu

ben de mavi, yeşil severdim ama kızım olduktan sonra pembe ve mor daha bir ilgimi çeker oldu
Mor tutku ama pembeyi severken odama eşyalarıma bir bakıyorum ne almışsam pembe. 5 yaşındaki kız gibiyim. Gardolabımın içini çöpe atasım varPembeden soğudum artık şükür sonunda

Bende kırmızı hardal sarısı mavi seviyorum
Bende bana çıka arkadasa küçük bir hediye yollayacagim zaten defter ve ayracim henüz çık iddialı değil bulamazsam istedigimi içim rahat eder

Sevgili kurbanım başta olmak üzere liste vermeyi düşünenler keşke listelerini yayınlasalar.
Gerçi kurbanımın listesi var mı yok mu bilmiyorum.
Bugün içinde umarım yayınlanır yoksa yetişmesi için kafama göre seçeceğim.

Beynim sulandi benim bana çıkan kurbanima tüm kitapligimi yollamak istiyorum ya ne yollasam karar veremiyorum sevdiğim bir sürü şey var umarım benim sevdiğim kitabı sever

Beynim sulandi benim bana çıkan kurbanima tüm kitapligimi yollamak istiyorum ya ne yollasam karar veremiyorum sevdiğim bir sürü şey var umarım benim sevdiğim kitabı sever

herkes ,istediği kitap lsitesini yapmış gibi ama bak istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…