Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

herkes ,istediği kitap lsitesini yapmış gibi ama bak istersen
Baktım canım bana çıkan arkadas yollayayım kitapları okumamış listesi için sıkıntı yok gibi ondan karar veremedim:-) vikitap ina da baktım yollacagım kitap umarım kütüphanesinde de yoktur:KK66:

Kızlar ben de öğrendim yeni, neler yazılmış okuyamıyorum konferanstayım. Akşam inşallah uzun uzun okuyacağım yazılanları. Benim çıktığım kişi için diyebileceğim şu, kafasına göre takılsın rahat olsun :) her tarz okuyan biriyim. Okuduğum kitap gelirse de sıkıntı değil, yine mutlu olurum. Hiç okumamış gibi baştan okurum. :) Kitap seçimi ona mutluluk versin, stres değil önemli olan o. Şimdiden teşekkür edeyim hatta. Sonrasında uzun uzun yine teşekkür edeceğim, bu da kesin. :)

Sevgili kurbanım başta olmak üzere liste vermeyi düşünenler keşke listelerini yayınlasalar.
Gerçi kurbanımın listesi var mı yok mu bilmiyorum. :KK45:
Bugün içinde umarım yayınlanır yoksa yetişmesi için kafama göre seçeceğim. :KK53:
Kesinlikle katılıyorum keşke listelerini yayınlasalar ...

bugün gelemedim hiç, baya konuşulmuş onları okuyacağım şimdi
adresleri gönderiyorsunuz değil mi arkadaşlar, bana çıkan arkadaşımın adresi nedir acaba :KK53:

ohhh okudum hepsini
kalem de alıyorduk değl mi? ay nasıl kalem alıcam ben de onu stres yaparım şimdi :KK45:
yaa çok sevdiğim bi kitabı mı alsam yoksa hem ona hem kendime aynı kitabı mı alsammm :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Kesinlikle katılıyorum keşke listelerini yayınlasalar ...
Canim vikitap diye bir site varya çoğumuz orda uyeyız birimizi bul zaten nerdeyse olan herkes aynı burdaki isimle ordan okuduğu kitaplara bakarsan fikrin olur eger varsa yoksa sevdiginkitabi yollarsin ben öyle yapıyorum mesela :-)

yarın gidip kalem, defter alayım. siparişim de yola çıkmış pazartesi elimde olur. ben de salı- çarşamba versem cuma-ctesi ye elinde olur sevgili kurbanım. umarım beğenirsin :KK68:

kendime de mi kalem alsam acaba:cool::21:

Şartlarım uygun değil di katılmak için. Yoksa çok isterdim (maddi değil )
başka zaman inşallah
yarın gidip kalem, defter alayım. siparişim de yola çıkmış pazartesi elimde olur. ben de salı- çarşamba versem cuma-ctesi ye elinde olur sevgili kurbanım. umarım beğenirsin :KK68:

kendime de mi kalem alsam acaba:cool::21:
al tabi senin neyin eksik :KK53:

Eveeeet kitap siparişi verildi:)
Kalem, kitap ayiraci ,minnak bi süpriz , not yazicigim kartpostal ve defter alindi
Veeeeeee kitap ayıracağı yapicigim el emeği :) hem kendime hem yakın arkadaslarima hemde bana çıkan kişiye:) bakalım neye benzicek arastirmalardayim kitap pazartesi salı ulaşırsa elime çarşamba postaliycigim

X