Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

:KK70::KK70::KK70::KK70:

yalnız benimki kendi ev adresim değil. annemlerinki :KK53:
annnene şantaj yaparım ben de:KK53: :KK70:
kızlar geçen yıl yılbaşı çekilişinde forumda konuşuyoruz, neyse forumun en aktifi çeşminaz...
hiç tıyoda vermiyor.. bende bu kadar aktif olan birisi bana çıksa ne bilim bir laf atar bişey der soru sorar yapmıyor tabiki.
ben hep diyordum orda en şanssız benim.benim kurban nete bile girmiyor diyordum bir baktım sabah akşam forumda olan çesminaz bana hediye yollamış:) çok şaşırmıştım.

uzattım biliyorum ama bu yıl sanki soslu sarma ya da kalinkaseline ben çıkmiş gibiyim:emir_bebek:
belli olmaz bu işler:p

kızlar geçen yıl yılbaşı çekilişinde forumda konuşuyoruz, neyse forumun en aktifi çeşminaz...
hiç tıyoda vermiyor.. bende bu kadar aktif olan birisi bana çıksa ne bilim bir laf atar bişey der soru sorar yapmıyor tabiki.
ben hep diyordum orda en şanssız benim.benim kurban nete bile girmiyor diyordum bir baktım sabah akşam forumda olan çesminaz bana hediye yollamış:) çok şaşırmıştım.

uzattım biliyorum ama bu yıl sanki soslu sarma ya da kalinkaseline ben çıkmiş gibiyim:emir_bebek:
kimbilir:)

ben az önce siparişini verdim:)
elıme ulaştığı anda postalayacağım ve içinede küçük minicik bir kişisel hediye ekleyeceğim :) şimdi ipucu verirsem anlayabilir:)

niha haah haaaahhh hepinizin adresi var bende:KK70:
yandınız siz kızım olmadık şantajlar yapcam size, hele bdv de bi konunuzu göriyim ipliğinizi pazara çıkarcam:KK70:
hepinize ismimi gönderiyorum bana da kitap yollıycaksınız:KK70::KK70:

Aman Tanrımmmmm
İstediğin kitap olsun tatlım . Ondan mı korkcaz.

defalarca yazdım da yine yazıyım :KK23: vikitap hesabım var ama kullanmıyorum, bana göndrecek arkadaş kullanıyorsa instagram'dan takip edebilir beni,okuduğum kitaplarımı genelde paylaşıyorum orada:KK51:

off kızlar kaç saattir vikitap tayım.
hatırladıkça okuduğum kitapları, kütüphanemde olanları eklemeye çalışıyorum...
evde pc yok. tlf danda zor... o yüzden burdan yapıyorum.

ya bıde hepımız sevdıgımız renklerı yazsak olurmu cok yardımcı olacağını dusunuyorum

off kızlar kaç saattir vikitap tayım.
hatırladıkça okuduğum kitapları, kütüphanemde olanları eklemeye çalışıyorum...
evde pc yok. tlf danda zor... o yüzden burdan yapıyorum.
Bende sevdim o siteyi hafta sonu baya vakit geçirip eklicem. Hoşuma gitti. Gerçi okuduğum çoğu kitap aklıma gelmiyo.

X