Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

soslu sarmaya kim çıktıysa kolay gelsin ...:KK70:D
ama benim şuan arada kaldığım kitapları okumamış vikitapa bende üye oldumda kızlar:)
_durul

:KK70::KK70::KK70::KK70:

ben epeydir güncellemedim sayfamı. en son iki kitabım okuyor diye kalmış onları tamamladım.
bir bakayım yine de okunmayan listeme belki okuduklarım olmuştur.

ama bana alacak arkadaşın dikkatine: vikitapımı çok ciddiye alma :KK70:

Ben kendi çözümümü buldum. Arkadaşıma alacağım kitap yanı sıra hayatıma bakış açımı değiştiren bir kitabı da göndereceğim. O kitabı okurken altını çok çizdim ama umuyorum ki rahatsız olmaz güzel bi hatıra olur. Ohhh içim rahatladı şimdi.

inşallah. bizim tez canlılar acele etmeseydi çekiliş bugün olacaktı ama kısmet değilmiş

benim kitabım hazır aslında, çok güzel tevafuk oldu
bu kitabı geçn yıl bi arkadaşımdan ödünç alıp okudum, kitaplığımda olsun mutlaka dedim geçen ay aldım hem de tekrar okurum diye, çekilişe kısmetmiş demek ki:KK49:
Sorun değil kısmet bir dahaki sefere :KK200:

Ben kendi çözümümü buldum. Arkadaşıma alacağım kitap yanı sıra hayatıma bakış açımı değiştiren bir kitabı da göndereceğim. O kitabı okurken altını çok çizdim ama umuyorum ki rahatsız olmaz güzel bi hatıra olur. Ohhh içim rahatladı şimdi.

ben de aynısını yaptım. benim için çok önemli bir kitabı sipariş ettim.
ay ben bu kitabı ne çok kişiye hediye ettim :KK68:

ben epeydir güncellemedim sayfamı. en son iki kitabım okuyor diye kalmış onları tamamladım.
bir bakayım yine de okunmayan listeme belki okuduklarım olmuştur.

ama bana alacak arkadaşın dikkatine: vikitapımı çok ciddiye alma :KK70:
Soslu bana çıkmanı çok istemiştim. Nasip :KK59:

lütfen benim kurban kendisinin en çok beğendiği kitabı alsın bana...

ben de bir kişiye daha hediye edecektim ama adresi yok. isteyemiyorum da anlar diye :KK17::KK53:
niha haah haaaahhh hepinizin adresi var bende:KK70:
yandınız siz kızım olmadık şantajlar yapcam size, hele bdv de bi konunuzu göriyim ipliğinizi pazara çıkarcam:KK70:
hepinize ismimi gönderiyorum bana da kitap yollıycaksınız:KK70::KK70:

yandınız siz kızım olmadık şantajlar yapcam size, hele bdv de bi konunuzu göriyim ipliğinizi pazara çıkarcam:KK70:
:KK17::KK17::KK17:

yalnız benimki kendi ev adresim değil. annemlerinki :KK53:

kızlar geçen yıl yılbaşı çekilişinde forumda konuşuyoruz, neyse forumun en aktifi çeşminaz...
hiç tıyoda vermiyor.. bende bu kadar aktif olan birisi bana çıksa ne bilim bir laf atar bişey der soru sorar yapmıyor tabiki.
ben hep diyordum orda en şanssız benim.benim kurban nete bile girmiyor diyordum bir baktım sabah akşam forumda olan çesminaz bana hediye yollamış:) çok şaşırmıştım.

uzattım biliyorum ama bu yıl sanki soslu sarma ya da kalinkaseline ben çıkmiş gibiyim:emir_bebek:

kızlar geçen yıl yılbaşı çekilişinde forumda konuşuyoruz, neyse forumun en aktifi çeşminaz...
hiç tıyoda vermiyor.. bende bu kadar aktif olan birisi bana çıksa ne bilim bir laf atar bişey der soru sorar yapmıyor tabiki.
ben hep diyordum orda en şanssız benim.benim kurban nete bile girmiyor diyordum bir baktım sabah akşam forumda olan çesminaz bana hediye yollamış:) çok şaşırmıştım.

uzattım biliyorum ama bu yıl sanki soslu sarma ya da kalinkaseline ben çıkmiş gibiyim:emir_bebek:

bilemezsin ki hemşire :KK53:

X