Kitap Günü Etkinliği

benimki de temin edildiği görüldüğü halde beklemede. akşama kadar kargoya veremezseniz iptal edin dedim. başka siteden sipariş vereceğim. her siparişim bir sıkıntı olmaya başladı.

xyzt-5544

Canim sana gectigimiz gun sahibi oldugun icin kitap gondermistim. Bekledigim siparis oydu. Ama teslim edilememis. Sana surpriz olmasini istemistim ama kargo firmasi yurtici oldugu icin(benim kendisiyle pek iyi anilarim oldugu soylenemez, kapi zilini calmadan hatta eve kargomu getirmeden, not falan birakmadan sisteme teslim edilemedi diye girdiler cogu kez) haber vereyim dedim. Sana zahmet olacak malesef subeden alman gerekecek.

Ben en cok yurt iciyle sorun yasadim. Telefonlari da acmiyorlardi bi ara. Simdi ses kaydi cikiyor. Insanla muhatap olamiyorum.

ayy canım benim yaa nasıl utandım bak şimdi, ne gerek vardı ki
bizim burdaki yurtiçi kargo yetkilisi çok tatlı bir adam, zaten beni de tanıdı artık ondan kargoyla sorun yaşamıyoruz biz burda. annem gezmeye gitmiş bugün akşam kapıda notu görmüş ben işten gelince verdi bana, baktım kitap yurdu Allah Allah bu nerden çıktı ki diye baya şaşırdım bende. hatta kitapyurdu yanlışlık yaptı herhalde kim bilir kimin kargosunu bana gönderdi diye bile düşündüm
sorun yok yani canım merak etme, yarın annem çarşıya gidince alacak kitabı ama çok utandırdın beni hiç gerek yoktu yani emeğine yüreğine sağlık

Tuh ya o zaman soylemeseymisim keske. Ben hep sorun yasadigim icin not mesaj vs bir sey almadigim icin ne olur ne olmaz diye haber verdim. Hic gerek yokmus aslinda.

Rica ederim ne demeekk
Olsun canim icimden geldi .
Gune katilamyi cok istemistim zaten. Hicbirinizden eksik kalmak istemiyorum

Suprizi kacti ama insallah begenirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…