Kitap Günü Etkinliği

başka alışverişlerimizde birine havale ederiz.(isteyen olursa tabi)
yine kargo ödememiş oluruz

Ben de kitapyurdundan son iki sipariste sorun yasiyorum. Ayni gun temin edilen kitap tam 5 gun sevk icin bekledi. Simdi kargo takip numarasindan baktim 2 gun daha bekleyecekmisim.

Acaba bundan sonra hepimizin siparisini her ay bir kisi verse digerlerimiz o kisiye tutari gonderse olmaz mi ki?

Ben okuoku sitesinden de cok alisveris yaptim. Hasarsiz gonderiyorlar. Uzerine birsuru ayrac ve kahve de gonderiyorlar yaninda. Hic de hasarli cikmadi simdiye kadar. Ama kargo ucretsiz olabilmesi icin sinir 75 tl.

Hani zaten birer ikiser birlesip gonderdik daha once. Hep bunu mu yapsak? Hem parca parca gitmemis olur. Hem de kitapyurdundan sorun yasamayiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Patlayan posetlere sariyorlar hem de kitaplari.

Ben memnunum okuoku sitesinden. Fiyatlar da cazip geliyor. Cok guzel kampanyalar da oluyor. Su an 9.90 a birsuru kitap var.

kuzum yeni işin nasıl gidiyor. alıştın mı?
ankarada değil dımı?

yok kuzum ankarada değil, sakaryada.
daha ikinci günüm bugün, dün çok yoğunduk bugün boşuz mesela. öğrenmeye çalışıyorum şuan bana yabancı biraz bu sektör. yavaş yavaş alışacağım inşallah.
burda olaydın gel bi çayımı iç derdim ama beni bırakıp gittin sen

tüm sorumluluğu 1 kişiye yüklemek olmaz bence
yine isteyen gruplar halinde de gönderebilir de
ben arada özgürce yollamak isteyebilirim diye düşünüyorum
ayrıca kimilerimiz havale eft ücreti de ödemek zorunda kalabilir alan kişiye para yollarken
yine aynı kapıya çıkar

hangi sektördesin canım

Herkes kendi yaşadığı şehirde alıp ptt kargo ile uygunada gönderebilir bize seçenek çookkk

ptt kargo ile gönderdim minerva'nın kitaplarını. normal kargo fiyatı verdim, üstelik kitap diye de belirtmiştim acaba hediye kabıyla kaplı diye mi indirimli yollamadılar ki anlamadım

hangi sektördesin canım

mimarım ben canım, şuan endüstriyel kapılarla ilgili bir şirkette işe başladım. pazarlama destek yardımcısı olarak. detay çizimleri, tasarımlar, teklif - maliyet hazırlama falan gibi

Kitap indirimiyle göndermek istiyorum diye belirtince indirimli gönderiyolar yoksa normal kargo gibi işlem yapıyolar

Adayı çok özlüyorum.keşke olsam gelirdim muhakkak :)
yavaş yavaş alışacaksın.

2şerli gruplar olabilir. yada set alınacaksa beraber olabilir. hep beraber karmaşaya da sebep olur,yük birinde olur

Kitap indirimiyle göndermek istiyorum diye belirtince indirimli gönderiyolar yoksa normal kargo gibi işlem yapıyolar

içinde kitap var dedim ama kitap indirimi demedim diye kazıkladı demek
Adayı çok özlüyorum.keşke olsam gelirdim muhakkak :)
yavaş yavaş alışacaksın.

2şerli gruplar olabilir. yada set alınacaksa beraber olabilir. hep beraber karmaşaya da sebep olur,yük birinde olur

ben hala senin nereye gittiğini bilmiyorum asmum, çok mu uzaklara gittin yoksam
ben özgeye alacağım kitaplara karar verdim bile, nasıl o kadar süre bekleyecem diye dertleniyorum şuan

bende özgeye ne alacağıma karar verdim
yok yakındayım bilecikteyim pamukovayla sınır

akyazıya yakınım bende şuan
pişti olmayalım bide özgeye alacağımız kitaplarda daha bu ay bitmedi ya özel mesaj gurubu da açılmaz ki şimdiden

akyazıya gil gel mi yapıyorsun

özge açsın grubu yine
pişti olursak sen göndermezsin değiştirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…