Kitap Günü Etkinliği

Merhaba burdan kitap satışımı yapıyorsunuz? Ben yeni üyeyim de pek bilgim yok???

yazarı da birkaç gün önce rahmetli oldu taaa 89 yaşında
kadın resmen bülbülü öldürmekten sonra 55 yıl birşey yazmadı, sonra tespih ağacının gölgesinde kitabını yazdı ve öldü
onu beklemiş gibi..

geçen gün duydum bunu sadece iki kitap yazmış diye çok şaşırmıştım o_O
elimdeki kitap bitinceBülbülü Öldürmek kitabına başlayım diyorum. Tespih Ağacının Gölgesinde bunun devamı dimi? pek istenilei verememişti sanki öyle hatırlıyorum yorumlardan o_O

Kitapyurdu benim için güvenilirliğini yitirmiştir. 19 unda verdim siparişi üstelik aynı gün temin diyordu. Dün mesaj attım gün içinde kargoya verileceğini söylediler. Bugün oldu hala yok.

:KK57::KK57::KK57:
şaşırdım canım, geçen ay bir sipariş vermiştim de 3 gün içinde denmesine rağmen aynı gün yollamışlardı ben de sıkıntı düzeldi sanıyordum üzüldüm :KK43: çalışmaya başlayınca kargoyla uğraşmayım diye direk kitapyurdu siparişi vereyim diyordum ama bakalım bulacaz bi çaresini o zaman o_O

:KK57::KK57::KK57:
şaşırdım canım, geçen ay bir sipariş vermiştim de 3 gün içinde denmesine rağmen aynı gün yollamışlardı ben de sıkıntı düzeldi sanıyordum üzüldüm :KK43: çalışmaya başlayınca kargoyla uğraşmayım diye direk kitapyurdu siparişi vereyim diyordum ama bakalım bulacaz bi çaresini o zaman o_O
Geçen ay da sıkıntı olmuştu biliyorsun. Bu ay minervanın siparişi hariç kendime verdiğim bir sipariş vardı onu iptal etmek zorunda kaldım mesela 17 sinden beri bekletiyorlardı

Ben de kitap yurdundan alıyorum ama bazen çok sıkıntı çıkarıyorlar.

Her yerde iade garantisi vardır sanal alış verişlerde. Kitapların içeriklerini zaten pek çoğunda göremiyoruz. Kızım için bir aktivite kitabı almıştım. Minnacık ve çok basit çıktı. İçeriğini görsem zaten almazdım. Bunu yazdım baya bir cevap vermediler. Sonra ben de “sosyal medyada bunu yayarım insanlar öğrensin sizi” gibi bir şey yazdım. Sonra “kargo ödemesini yaparak gönderin” dediler. Mümkün mü ya kitabın içeriğini gösterin o zaman insanları yanıltmayın. Feci kızdım da zar zor geri aldılar. O da iade değil alacak çeki. Ben de tam emin olmadan almıyorum artık.

Ben de kitap yurdundan alıyorum ama bazen çok sıkıntı çıkarıyorlar.

Her yerde iade garantisi vardır sanal alış verişlerde. Kitapların içeriklerini zaten pek çoğunda göremiyoruz. Kızım için bir aktivite kitabı almıştım. Minnacık ve çok basit çıktı. İçeriğini görsem zaten almazdım. Bunu yazdım baya bir cevap vermediler. Sonra ben de “sosyal medyada bunu yayarım insanlar öğrensin sizi” gibi bir şey yazdım. Sonra “kargo ödemesini yaparak gönderin” dediler. Mümkün mü ya kitabın içeriğini gösterin o zaman insanları yanıltmayın. Feci kızdım da zar zor geri aldılar. O da iade değil alacak çeki. Ben de tam emin olmadan almıyorum artık.

bende geçengün anahtarlık aldım. anahtarlıkları kitabın içine koymuşlar. ve şuan orası şiş duruyor. hediye olacak kitaplardı kırışmış ve şiş duruyor diye yazdım. gönderin diyorlar.
yahu işim gücüm yok onun peşine mi düşücem. zaten gidip kitapçıdan alacak vaktim olmadığı için netten alıyorum.
iade etmeyi bize bir lutuf gibi sunuyorlar

ama özel ambalajlamıştım tam foto çekmelikti :KK53::KK53: bantladım falan kitaba :KK53::KK53:
yaa öleydi de. şimdi tü gün oturadım kitap geldiğinde iki adet ergenusu vardı hocamm açalım açalımm dediler bende kıramadım onlar açtı :))

çok güzeldi paket notta öle :) çok sağ olun gtekrar

bende geçengün anahtarlık aldım. anahtarlıkları kitabın içine koymuşlar. ve şuan orası şiş duruyor. hediye olacak kitaplardı kırışmış ve şiş duruyor diye yazdım. gönderin diyorlar.
yahu işim gücüm yok onun peşine mi düşücem. zaten gidip kitapçıdan alacak vaktim olmadığı için netten alıyorum.
iade etmeyi bize bir lutuf gibi sunuyorlar
niye böle oldu kitapyurdu ya insan üzülüyo

X