Kitap Günü Etkinliği

bende geçengün anahtarlık aldım. anahtarlıkları kitabın içine koymuşlar. ve şuan orası şiş duruyor. hediye olacak kitaplardı kırışmış ve şiş duruyor diye yazdım. gönderin diyorlar.
yahu işim gücüm yok onun peşine mi düşücem. zaten gidip kitapçıdan alacak vaktim olmadığı için netten alıyorum.
iade etmeyi bize bir lutuf gibi sunuyorlar
Bir de kargo kampanyası yenilendi ya. 20Tl üstüne çıktı benim alımlarımı etkiledi şahsen.
Şimdi Orhan Pamuk'un yeni kitabını almak istiyorum. Ama kargo parası eklenince daha fazla oluyor. Migros'ta kampanya var 9,90 oradan alacağım artık.

Ben de kitap yurdundan alıyorum ama bazen çok sıkıntı çıkarıyorlar.

Her yerde iade garantisi vardır sanal alış verişlerde. Kitapların içeriklerini zaten pek çoğunda göremiyoruz. Kızım için bir aktivite kitabı almıştım. Minnacık ve çok basit çıktı. İçeriğini görsem zaten almazdım. Bunu yazdım baya bir cevap vermediler. Sonra ben de “sosyal medyada bunu yayarım insanlar öğrensin sizi” gibi bir şey yazdım. Sonra “kargo ödemesini yaparak gönderin” dediler. Mümkün mü ya kitabın içeriğini gösterin o zaman insanları yanıltmayın. Feci kızdım da zar zor geri aldılar. O da iade değil alacak çeki. Ben de tam emin olmadan almıyorum artık.

bende geçengün anahtarlık aldım. anahtarlıkları kitabın içine koymuşlar. ve şuan orası şiş duruyor. hediye olacak kitaplardı kırışmış ve şiş duruyor diye yazdım. gönderin diyorlar.
yahu işim gücüm yok onun peşine mi düşücem. zaten gidip kitapçıdan alacak vaktim olmadığı için netten alıyorum.
iade etmeyi bize bir lutuf gibi sunuyorlar

yıllardır kullandığım site..
herkesede kuşkusuz tavsiye ederdim.. çok bozuldular. en önemlisi kaale almıyorlar.

Çok sinir bozucu bir durum. Bende geçen ay çok problem yaşamıştım.. Bu ayda problem yaşıyorum. Artık farklı sitelere dönüş yapma zamanı geldi sanırımm

geçen gün duydum bunu sadece iki kitap yazmış diye çok şaşırmıştım o_O
elimdeki kitap bitinceBülbülü Öldürmek kitabına başlayım diyorum. Tespih Ağacının Gölgesinde bunun devamı dimi? pek istenilei verememişti sanki öyle hatırlıyorum yorumlardan o_O

evet bülbülü öldürmekteki karakterlerin daha sonraki yaşamlarını anlatıyo tespih ağacının gölgesinde
aslında o da çok güzeldi ama bülbülü öldürmek kadar etkilemedi beni

Bir de kargo kampanyası yenilendi ya. 20Tl üstüne çıktı benim alımlarımı etkiledi şahsen.
Şimdi Orhan Pamuk'un yeni kitabını almak istiyorum. Ama kargo parası eklenince daha fazla oluyor. Migros'ta kampanya var 9,90 oradan alacağım artık.
aaa şimdi fark ettim 40 tlye çıkarmışlar sınırı
iyice yitirdi cazibesini o zaman..

gerçekten de çıkarmışlar.
Artık dışarıdan farklı kalmadı.
Gerçi zamansızlıktan alıyorduk ama ucuza almak da bir o kadar güzel geliyordu. Artık bitirdikçe bir şekilde alacağız.

valla benim kitapyurdu ile ilişkim şuan itibariyle bitmiştir
zaten memnun değiliz sadece bu çekilişte kargo ödemiyoz diye tercih ediyoduk
madem bundan sonra mecbur kargo ödücez, başka yerden alıcam valla

Geçen ay da sıkıntı olmuştu biliyorsun. Bu ay minervanın siparişi hariç kendime verdiğim bir sipariş vardı onu iptal etmek zorunda kaldım mesela 17 sinden beri bekletiyorlardı

o zaman an itibarı ile ben de kitapyurdundan daha da alışveriş yapmam :KK62: kendilerine güvenleri geldiyse demek tüm avantajlarını anında sonlandırdılar :KK62:
babilden bir kere kendim için bir kere de arkadaşım için sipariş verdim 3 gün içinde geldi, hem de içinde hediyeleri ve özenli kolii ile birlikte. madem öyle artık ben alışverişimi babilden yaparım kızlar Hoppa fiyatlar zaten hemen hemen kitapyurdu ile aynıydı kargo ücreti de veririz artık napalım :KK51:
evet bülbülü öldürmekteki karakterlerin daha sonraki yaşamlarını anlatıyo tespih ağacının gölgesinde
aslında o da çok güzeldi ama bülbülü öldürmek kadar etkilemedi beni

önümüzdeki ay onu da alayım madem o zamana kadar Bübülü Öldürmek'i de bitirmiş olurum zaten Hoppa

kitapyurdunu kullanan belki binlerce insan vardır, bu gereksiz özgüvenleri nerden gelmiş acaba çok merak ettim :KK43:
aramızda halen siparişini vermemiş olan var mı o_O onlar kargo parası ödemek zorunda kalabilir :eek:

X