Kitap Günü Etkinliği

Umarım beğenirsin.
Mesaim bitiyo çıkıyorum. Akşam uğrarım.

beğenmem mi yaa çok beğendim çookkk hatta bu ayki okuyacağım klasik kitap belli oldu bile yarın başlarım Küçük Kadınlar'a
fotoğrafları buraya mı koyacağım acaba başka topik mi açacağız, sabırsızlanıyorum göstermek için gerçi siz hepiniz biliyorsunuz zaten dimi

Çok sevindim inş keyif alırsın. Küçük kadınlara beraber başlayalım mı ? Kendimede aldım da Ama ben pazartesiden önce başlayamam hem kitabım bitmedi. Hem de hafta sonu sınavım var.

Çok sevindim inş keyif alırsın. Küçük kadınlara beraber başlayalım mı ? Kendimede aldım da Ama ben pazartesiden önce başlayamam hem kitabım bitmedi. Hem de hafta sonu sınavım var.
o zaman ben azıcık önden başlayım sen bana yetişirsin olur mu iki günde okunacak ince bir kitabım yok da ya da önce gündüz sefasına mı başlasam, sen elindeki kitabını bitirene kadar onu bitireyim bende

işteeee B BaslarsanBitirirsin cuğumun güzel kitapları

Küçük Kadınlar için simurgcuğumu bekleyeceğimden dolayı ilk olarak Gündüzsefası ile başlayacağım
yalnız insanın elinde bir anda bir sürü kitabın geçecek olması da garip bir duygu hangi sırayla okuyyacağım onları ben şimdi kesin hepsini okumak isterim

Benim siparişlerim de tem,n edildi ama hala hazırlanıyo görünüyo

benim misafirim gelecek yarın memleketten hazırlık yapıyorum

Kolay gelsin canım. Kendini çok yormadan yavaş yavaş yap. Geldiklerinde onlarla güzel vakit geçirecek enerjin de kalsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…