Kitap Günü Etkinliği

en kötüsüde kitapyurduna kesinlikle ulaşılmıyor.. arama olsun mail olsun. can sıkıcı

kitapyurdu hiç böyle şeyler yapmazdı, çarçabuk verirdi kargoya
neden bi süredir böyle yapıyor acaba

aynen öyle ulaşamıyorum Ve kendimede sipariş vermiştim 3 gündür faturanız hazırlandı kargoya bugün verilcek diyo ama yokk

kitap teminine göre sanırım. ben 1984 kitabını aldım. çok bilindik bir kitap olduğu için dün 10 gibi sipariş verdim, şimdi kargoya verilmiş.

kitapyurdu bana kazık atıyor sanırım, siparişler hala hazırlanmamış
__giz__ biraz şehir dışındayız biz büyük ihtimalle dağıtıma çıkması pazartesiyi bulur ancak
akşam saat 5e kadar umudumu tüketmeyecem ama azimle bekliyorum

kitap yurdu bu ara çok saçmaladı cidden kendi siparişlerimde bi hafli gecikmişti. O kadar övdük bide.
Aradığım bazı kitaplar kitap yurdunda yok başka sitede var ama alasım gelmiyo başka yerden. O kadar sadığım ama siparişler aksıyo ne anladım bu işten .

kitapyurdu yılbaşı çekilişi zamanı bütün maillerime geri dönmüştü benim. ama bi site ne zaman çok iyi olsa ve satışı artsa illa bi saçmalar, sanırım kitapyurdu da şuan özgüven sıkıntısı yaşıyor
bir sonraki ay çekiliş için kitap siparişi verirken kendim içinde yds kitapları isteyeceğim o yüzden evime gelecek önce tüm kitaplar, babili deneyeğim bakalım. ordan daha çok memnun kalırım belki

Hmm bilemedim kuzum. Baktım tekrardan aynı değişik bir bilgi yok.
Bakalım 1 saat kaldı, gelse gelirdi ama şimdiye. Çok zaman geçti. P.tesi gelir inşallah. Daha da uzamasın da.

Hmm bilemedim kuzum. Baktım tekrardan aynı değişik bir bilgi yok.
Bakalım 1 saat kaldı, gelse gelirdi ama şimdiye. Çok zaman geçti. P.tesi gelir inşallah. Daha da uzamasın da.

şehrime geldiyse pazartesi gelir canım, merakla bekliyorum
hala umudum var son yarım saat, genelde bize kargolar bu saatte iletiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…