Kitap Günü Etkinliği

sevsinler beni, kitaplarım hemen elime gelsin
yarın kitabımı bitirecem sonra günlerce ne okuyacam ben he
(evde okumadığım en az 5 tane kitap var ama bana ne ben önce sizlerinkileri okuyacam )

kaç kişi oldu
ben bizim gün dışında tanıdığım herkesi çağırdım 1 kişi kabul etti sadece
zaten başka kimseyi de tanımıyorum
Ay hic bilmiyorum kii

3 4 kisi sanirim.

Ben de kimseyi tanimiyorum oyle cok guvenecek kadar. Gel de diyemiyorum oyle olunca.

Kitapyurdu beni bu aralar pek sevmiyoo kpss setimi geciktirdiler iptal ettim
Umarim senin kitaplat oyle olmaz

Bende Taht oyunlarının setini sipariş verdim gelmedi henüzz.. Ayy Düşünsenize kızlar 9 kitap koca koca hemdeeee çok heyecanlıyımm

günaydınnnn
yarın gönderimler başlıyor

ayyyy çok heyecanlıyımmm

Bende Taht oyunlarının setini sipariş verdim gelmedi henüzz.. Ayy Düşünsenize kızlar 9 kitap koca koca hemdeeee çok heyecanlıyımm

ben dizisini pek sevmemiştim ama eminim kitabı daha güzeldir. dizide biraz abartmışlar gibi geldi sanki bana
ben de Philippa Gregory'nin Boleyn Kızı serisini çok seviyorum. 8 kitap o da gerçi 4 tanesini okumuştum bile ama karışık sırada okuduğumdan çok hatırlamıyorum. kitaplar da eski nişanlımdaki kitap kolisinde kaldı içim yanıyor hala düşününce

2.grup kuruluyor mu yoksa ben aralik ayina aliniyor muyum?
Ona gore ben de kitabimi alayimm

Sanırım bekleyen 5-6 arkadaş var. Neden kendi aranızda grup olup bir çekiliş yapmayı düşünmüyorsunuz. Belki konu açılınca başka katılımlar da olabilir

Sanırım bekleyen 5-6 arkadaş var. Neden kendi aranızda grup olup bir çekiliş yapmayı düşünmüyorsunuz. Belki konu açılınca başka katılımlar da olabilir
Ayri baslik mi acalim yani?

Onu yapmak istemedim kendimce sizlere konu sahibine ayip olur diye. 2.grup baslayacaksa konu sahibimiz de katilacagini soyluyordu. O baslatir diye bekliyorum ben

Onu yapmak istemedim kendimce sizlere konu sahibine ayip olur diye. 2.grup baslayacaksa konu sahibimiz de katilacagini soyluyordu. O baslatir diye bekliyorum ben
konu açmasan da hadi bismillah de başlat
katılmak isteyenler yazar zaten
şu an bildiğim kadarıyla 3 kişisiniz konuşun belki iki kez dönersiniz kendi aranızda
bekleme yani öyle

Konu sahibi diye bir şey yok biz hepimiz karar verdik sağ olsun atalante üstlendi bu işi. Bir de zaten grubu olan biri uğraşmak istemeyebilir o yüzden dedim :)

Konu açabilirsin canım benim için daha iyi olur. Çünkü bu biraz sorumluluk gerektiren bi iş. Bir kişiye ulaşamasak on kişinin hakkına gireriz. Ben kendi grubuma güveniyorum problemli kişiler yok sende bir konu açıp tanıdıklarını çağırabilirsin

Konu acmasam da buradan baslatsak 2.grubu da olur mu?

Ben cok kisiyi tanimiyorum cunku. Konu acsam cagirabilecegim cok insan yok. Cagiracagim kisileri de uzunca zamandir tanimiyorum

Hak konusu var ondan da cekiniyorum haliyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…