Kitap Günü Etkinliği

Konu acmasam da buradan baslatsak 2.grubu da olur mu?

Ben cok kisiyi tanimiyorum cunku. o_O Konu acsam cagirabilecegim cok insan yok. Cagiracagim kisileri de uzunca zamandir tanimiyorumo_O

Hak konusu var ondan da cekiniyorum haliyle
e konu açma madem çekiniyosun o zaman katılırım diyen arkadaşları bir mesajda topla( burada) konuşun karar verin
onlar da bekliyorlardır bence:KK66:

çok güzel etkinlik gelmek çok isterdim xyzt-5544 xyzt-5544 ama size ayak uydurabileceğimi pek sanmıyorum. İzleyiciniz olacağım özel günlerde falan beni unutmayın çekilişlere katılırım.

2.grubu kuracagiz. Karariniz degisirse diye soruyorum su an size:KK48:

Katilmayi dusunmuyor musunuz?:KK3:
Çok mantıklı birsey olmuş bu kitap günü bir ay kitap cennetine düşmüş gibi olacağız demek:-) katilmak isterdim ama siz yeteri kadar kalabalık olmuşsunuz sizi uzaktan takip edeyim en iyisi :oops:

2.grubu kuruyoruz gelmek ister misin?

Beni dahil etmemissinoz ya?! Oldu mu simdi??

Olurda 2. grupta kontejyan olursa beni de ekle Tatlım. :KK49:

ben çok isterim ikinci grup ama nişan düğün derken ihmal ederim diye korkuyorum ondan katılamayacam malesef :KK43:

Ihmal edeceginden cok mu korkuyorsun:KK48:
Sana da tekrar sorayim. Bence internetten kitap alip gonderivermek cok da sorun olmaz:KK53: kanina gireyim:KK48:

ben katılırım :KK55: çok da güzel olur :KK76:

Calismalara basliyoruz:KK48:

Var mi artiran?:KK73:

Katilmak istedigini belirten benimle birlikte 5 kisi var su an.

@_ATALANTE. Sen de ikinci gruba katiliyorsan 6 kisiyiz:KK48:

Cesminaz seni kesin saymadim. Belli degil diye:KK48:

Katilmak istedigini belirten benimle birlikte 5 kisi var su an.

@_ATALANTE. Sen de ikinci gruba katiliyorsan 6 kisiyiz:KK48:

Cesminaz seni kesin saymadim. Belli degil diye:KK48:

katılmayı çok isterim canım ama şimdi martta nisanda nişan telaşlarım olacak sonrası da düğün hazırlıkları falan, hepsini bir arada götüremem sanırım :KK43:

:KK48: Tamam canim takiliyorum zaten.
Tatli telaslar o zamanlar. Hic vakit kalmiyor:KK48:
5 kişiyle başlık aç istersen canım gelmek isteyen olursa gelir. Bu başlık içinde kalıp karışmasın bence.
2 grup biraz muallak olacak gibi senin için katılıyorum 2. grupta kimseyi tanımıyorum sanırım:KK70:
Gerçi birinci grupta da kimseyi tanımıyordum yılbaşı cekılısı bahane oldu:)

5 kişiyle başlık aç istersen canım gelmek isteyen olursa gelir. Bu başlık içinde kalıp karışmasın bence.
2 grup biraz muallak olacak gibi senin için katılıyorum 2. grupta kimseyi tanımıyorum sanırım:KK70:
Aaaa bir çekiliş yapmışlığımız var nasıl tanışmıyoruz :KK70::KK70::KK70:

2. gruptakiler de ya yılbaşı çekilişinden ya burdan ya da bizim kitap kafeden
hepi topu 5 kişi zaten:KK53:

Peki o zaman acayim. Insallah kotu bitmez ya cok tedirdiginim.o_O

Ayy cok tesekkur ederimm:KK200::KK15:

Ben de forumda kimseyi cok tanimiyorum ama bakalim.. :KK48:

X