Kitap Günü Etkinliği

Bu arada iki üç gündür rahatsızım yine midemden fazla aktif olamıyorum Kusura bakmayın lütfen.. Gerçi buğün daha iyiym.. Bu arada endoskopi sonucum çıktı ve doktor sadece strese bağladı.. İlaç tedavisine başladık bakalım en kısa zamanda geçer umarım bu kusmalar

ayrıca bu kadar istkeli olman çok hoş bence:)

Sevindim :)

Tesekkurler

Tamam ona da varim ben

Birazcik sabirsizlandim. Bekle bekle gelen giden olmadi 2.grup icin. Ondan bu israrim

Hemen birilerine kitap alayim istiyorum su an

Cok gecmis olsun

2. gruba katılmak isteyen kişiler vardı ama isimlerini bilemiyorum
bilenler sevabına etiketlesinler onları

xyzt-5544 kıskanıyorum seniii Ayy Şubat ayı kimindi sırasını bana verse ya çok imrendimmm

valla bende sizi kıskanıyorum şuan hangi kitapların bana geleceğini bildiğiniz için çok merak ediyorum yaa erkenden gönderseniz nolur sanki

oyyy canım benim kıyamam sana yaa ben de işlerin yoğundur zannediyordum
neyse ki bir hastalık çıkmamış canım, stres hep baş belası, çözümü de yok malesef kendi kendini sakinleştireceksin mecburen

Cok gecmis olsun

Teşekkür ederim kızlar. Yok raporluydum zaten bugün başladım

ben çok isterim ikinci grup ama nişan düğün derken ihmal ederim diye korkuyorum ondan katılamayacam malesef

Night owl 2. grubu açıyoruz katılmak istermisin?

_Lavin_ cim kuzum bu 2. grup küçük olcak katılmak istermisin? Öyle aylarca sürmücek

Canım geçmiş olsun. 2 . grupta yer kalcak olursa beni eklermisin tekrar?

Kadinlarin kitap mekani topiginde de var mi ki katilmak isteyen? Yazayim mi ben de oraya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…