Kitap Günü Etkinliği

hem pırlantanın üretim şartları çok ağır hem de gerçekten sembolik bişeye o kadar para verilmesi yanlış geliyor bana. imkanı olana bişey diyemem ama sırf pırlanta olsun diye sorun çıkartanlar falan çok yapmacık geliyor :63: ben şahsen çakıl taşı istiyorum pırlanta yerine, bakalım imalarımı anlar inşallah :KK53:
Bende hala bir kolye beklentisi içindeyim. Bi gün gelir belki:KK70: Altın gümüş pırlanta arzusunda değilim sadece bir kolye. Seçsin beğensin düşünsün alsın. Çok mu zor acaba çokta dile getirdim ama duymuyor mu acaba :KK70:

Bende hala bir kolye beklentisi içindeyim. Bi gün gelir belki:KK70: Altın gümüş pırlanta arzusunda değilim sadece bir kolye. Seçsin beğensin düşünsün alsın. Çok mu zor acaba çokta dile getirdim ama duymuyor mu acaba :KK70:

kolye almasını istiyorsan onu alıp dükkana götüreceksin beğeneceksin o da eşşek değilse alayım ben diyecek başka türlüsü çok zor :KK70::KK70:

kolye almasını istiyorsan onu alıp dükkana götüreceksin beğeneceksin o da eşşek değilse alayım ben diyecek başka türlüsü çok zor :KK70::KK70:
canım sorun da o ya yanındayken bi şeye bakmama gerek yok gözüm çarpsa almak istiyor alıyor. Tama Allah razı olsun çokta mutlu etmek istiyor biliyorum ama kendi alsın banane ya ben süpriz istiyorum:mad:

canım sorun da o ya yanındayken bi şeye bakmama gerek yok gözüm çarpsa almak istiyor alıyor. Tama Allah razı olsun çokta mutlu etmek istiyor biliyorum ama kendi alsın banane ya ben süpriz istiyorum:mad:

bak birebir aynı şeyi yaşıyormuşuz seninle. resmen elime bişey almaya korkuyorum almak isteyecek diye. ama malesef benim adamda da yok görüp düşünüp bişey almak :KK43:
bensiz pek dışarı çıkmıyor ondan mı acaba bilemiyorum ki :KK12:

bak birebir aynı şeyi yaşıyormuşuz seninle. resmen elime bişey almaya korkuyorum almak isteyecek diye. ama malesef benim adamda da yok görüp düşünüp bişey almak :KK43:
bensiz pek dışarı çıkmıyor ondan mı acaba bilemiyorum ki :KK12:
Yok yok kandırmayalım kendimizionları böyle kabulenelim en iyisi:/

hee yok hakkını yemiyim bak hiç öyle değildir :KK36: hatta mağazada gezerken aa bak bu güzelmiş dediğim herşeyi almaya çalışır da o yüzden tepişiriz daha çok elime hiçbişey alamayacak mıyım ben diye :KK53:
boynerde gezerken spor ayakkabısı gördüm de boş bulunup aa annemle de geleyim ben buraya dedim, o ayakkabıyı alana kadar rahat bırakmadı beni, boynerde kavga ettik resmen görevlinin yanında :KK45:
Mutlu etmeye calisiyor iste ne guzel. :KK68:Nazar degmesin :nazar:

Benim aklima bir sey geldi.

Kizmayin yanlis da anlamayin ama valla bu etkinlige bi an once katilmayi coook istiyorum.:oops:

11 kisisiniz ben de israrla dahil olmak istiyorum ya. 12 kisi saysaksaysak. Iki grup olsa altisar kisilik. Yilda iki kez dönse sira. Olmaz mi?

Cok ozur diliyorum nolur yanlis anlamayin beni. Gercekten cok heves ediyorum bu etkinlik icin:KK23:

Mutlu etmeye calisiyor iste ne guzel. :KK68:Nazar degmesin :nazar:

ayy canım benim öyledir o :nazar: arada kızarım falan ama severim de keratayı :KK48:

Kizmayin yanlis da anlamayin ama valla bu etkinlige bi an once katilmayi coook istiyorum.:oops:

11 kisisiniz ben de israrla dahil olmak istiyorum ya. 12 kisi saysaksaysak. Iki grup olsa altisar kisilik. Yilda iki kez dönse sira. Olmaz mi?

Cok ozur diliyorum nolur yanlis anlamayin beni. Gercekten cok heves ediyorum bu etkinlik icin:KK23:

ayy canım benimm :KK60:

bakalım bi yarın herkes toplaşsın da kızlar ne diyecek o_O

Dilerse arkadaşlar oylama yapalım. kim ister kim istemez bilemeyiz. son sıralarda olanlar sabırsızlanıyor o yuzden uzasın ıstenmıyor birazda sıkılmayalım dıye. Ama bukadar cok ısteklı bırıyken sen eger oylama olcak olursa benım oyum katılmandan yana olur.

Dilerse arkadaşlar oylama yapalım. kim ister kim istemez bilemeyiz. son sıralarda olanlar sabırsızlanıyor o yuzden uzasın ıstenmıyor birazda sıkılmayalım dıye. Ama bukadar cok ısteklı bırıyken sen eger oylama olcak olursa benım oyum katılmandan yana olur.
benim de aklıma şey gelmişti, hani bir ay 2 kişiye birden mi alsak hediye diye. ya da mesela bu arkadaşı aralık ayına yazalım aralık ayında ayın başında göndeririz kitaplarını, sonra da yılbaşı çekilişi yaparız diye o_O
sohbetlere de çok katılıyor ya @kitap_asigi ben de istedim çekilişe katılmasını valla

ay kıyamam yaa:KK19:
aslında 2. grup için 5-6 kişi var şubatta başlayıp temmuzda bitecek şekilde düzenlenebilir
yetkiliye seslenelim:KK31:

ya ben cok ac gozluyum 2. grubada katılmak ısterim :KK70:

yaa onu ben de düşündüm aslında ama mart nisan falan telaşlı geçecek benim nişan sebebiyle sonrasında da düğün hazırlığı olacak ihmal ederim diye korkuma bişey diyemiyorum :KK23: ama çok da istiyorum :eek:

ayy canım benim öyledir o :nazar: arada kızarım falan ama severim de keratayı :KK48:

ayy canım benimm :KK60:

bakalım bi yarın herkes toplaşsın da kızlar ne diyecek o_O

Sev tabi. Gozunun icine bakiyor anladigim kadariyla mutlu etmek icin:KK8:

Ay cok tesekkur ederimm:KK73:

benim de aklıma şey gelmişti, hani bir ay 2 kişiye birden mi alsak hediye diye. ya da mesela bu arkadaşı aralık ayına yazalım aralık ayında ayın başında göndeririz kitaplarını, sonra da yılbaşı çekilişi yaparız diye o_O
sohbetlere de çok katılıyor ya @kitap_asigi ben de istedim çekilişe katılmasını valla

Ben de iki tane grup olsun ayri ayri 6Sar kisilik. Hem ocak ayinda iki kisiye birden kitap alinmis olur. Hem bir kisi ayni ay iki kitap birden almamis olur. Cok uzun da surmez. Ocaktan haziran ayina kadar 1.tur olur. Sonrasinda hazirandan aralik ayina kadar ikinci tur olur. Diye dusundum kendimce.:oops:
Ama tabi duzeni bozan kisi de olmak istemem zorla:KK23:

ay kıyamam yaa:KK19:
aslında 2. grup için 5-6 kişi var şubatta başlayıp temmuzda bitecek şekilde düzenlenebilir
yetkiliye seslenelim:KK31:

Ay yeter ki katilayim :KK48::KK48:

Günaydın kızlar. Bana pek mantıklı gelmedi yapılan grubun bozulması. Ama lolişin dediğin gibi 5-6 kişi varsa bekleyen onlar kendi aralarında döndürebilirler bence. Yani şurda bir hafta kaldı kitaplarımızı yollayacağız yeniden bir düzenleme yapmak çok aklıma yatmadı benim :KK53:

X