Kitap Günü Etkinliği

çeşminaz ciddi az kaldı:)
ya ben niye heycanlanıyosam artık:)
seçilen kitapları görünce yerinde olmak istedim:)

çeşminaz ciddi az kaldı:)
ya ben niye heycanlanıyosam artık:)
seçilen kitapları görünce yerinde olmak istedim:)

yaaa ama siz böyle dedikçe daha çok merak ediyorum ben :mad::mad:
pazar günü sevgilimle D&R a gittik, ben yine bir sürü kitap görünce dibim düştü tabi :KK53: hadi seç birini alayım dedi, dedim olmaz kızlar gönderecek sana ihtiyacım yok benim :KK70:

yaaa ama siz böyle dedikçe daha çok merak ediyorum ben :mad::mad:
pazar günü sevgilimle D&R a gittik, ben yine bir sürü kitap görünce dibim düştü tabi :KK53: hadi seç birini alayım dedi, dedim olmaz kızlar gönderecek sana ihtiyacım yok benim :KK70:
biz bize yeteriz erkeklere ihtiyaç yokEn Büyük KK:KK70::KK70:

aynen böyle posta koydum bende tüm artistliğimle :KK70:
hayır bide öküz almak istiyorsan illa al yani, bana sen beğen de alayım ne demek :KK12: düşüncesiz koca kafa :KK12:
Öle deme ya. Benim nişanlım sadece kitap değil herşeyde hadi beğen diye tutturur ben yokken almaz süpriz olmaz bana hiçbirşey. Onu geçtim tektaşım bile süpriz olamadı ben seçtim içimde ukte hala.
Dert etmeye gerek yok böle şeyleri yapıları bu demekki :KK70:

Öle deme ya. Benim nişanlım sadece kitap değil herşeyde hadi beğen diye tutturur ben yokken almaz süpriz olmaz bana hiçbirşey. Onu geçtim tektaşım bile süpriz olamadı ben seçtim içimde ukte hala.

ben tektaş için en yakın arkadaşıma başvurdum o yönlendirecek :KK53:
benim de bi sürpriz doğum günümde çiçekle çikolata göndermişti işte o kadar :KK70: onu da yine en yakın arkadaşımla beraber seçmişler, adamların kendilerine özgü zevkleri yok :KK53:

aynen böyle posta koydum bende tüm artistliğimle :KK70:
hayır bide öküz almak istiyorsan illa al yani, bana sen beğen de alayım ne demek :KK12: düşüncesiz koca kafa :KK12:

çok takmamak lazım hepsi bi şekilde öküz sonuçta:KK70::KK70::KK70:

ben tektaş için en yakın arkadaşıma başvurdum o yönlendirecek :KK53:
benim de bi sürpriz doğum günümde çiçekle çikolata göndermişti işte o kadar :KK70: onu da yine en yakın arkadaşımla beraber seçmişler, adamların kendilerine özgü zevkleri yok :KK53:
Ay aman birak olmasin zaten:KK48:

Benim esim nerde sevmedigim renk model var onu gider bulur tek basina alacak olunca:KK48:

Kitaplardan da haberi yok zaten. Hadi begen alalim diyorsa iyi yine:KK48: ben her seferinde zorla aliyorum artik:KK22:

çok takmamak lazım hepsi bi şekilde öküz sonuçta:KK70::KK70::KK70:

kolaylarına geliyor işte de eğitmeye çalışıyoruz bakalım :KK45:
kardeşime sevgilisi bir kazak almış, hem kardeşime küçük geliyor hem de tüylü falan zevk hiç tutmamış yani :KK53: böyle görünce de şükür diyorum ya yine en azından giyebileceğim birşeyler oluyor :KK70:
Ay aman birak olmasin zaten:KK48:

Benim esim nerde sevmedigim renk model var onu gider bulur tek basina alacak olunca:KK48:

Kitaplardan da haberi yok zaten. Hadi begen alalim diyorsa iyi yine:KK48: ben her seferinde zorla aliyorum artik:KK22:

o kadarını diyor eğer parası varsa :KK45:
bazen de yanında ben varken bişey görüp beğeniyor aaaa dur ben sana bunu alayım diyor, ben fiyatını görüyorum bütün sürece hakimim ama bana hediye olmuş oluyor işte :KK45::KK45:

amaan iyiki sen beğenmişin benimki gitmiş koca taşlı bi pırlanta almış halbuki ben küçük taşlı minnak tektaşları seviyorumm. Ama diyemedim tabiii adam bir sürü para vermişş :KK70:

amaan iyiki sen beğenmişin benimki gitmiş koca taşlı bi pırlanta almış halbuki ben küçük taşlı minnak tektaşları seviyorumm. Ama diyemedim tabiii adam bir sürü para vermişş :KK70:
Tabi içime sinen oldu bu açıdan bakınca güzel bişey ama çiçek dışında aaa süpriz diye birşey göremedim yanarım yanarım ona yanarım:KK70:

Öyle deme yasenin sevdiğin olsun iştemiştir belki

öyle tabi canım,garanti olsun istiyor işte, sevdiğim şeyi alsın ben kullanayım kullandıkça onu hatırlayım istiyor :KK37:
koca kafa falan ama seviyorum da valla ne yalan söyleyim :KK48:

Tabi içime sinen oldu bu açıdan bakınca güzel bişey ama çiçek dışında aaa süpriz diye birşey göremedim yanarım yanarım ona yanarım:KK70:

geçen çaktırmadan laf sokuyorum adama doğum günümden beri de bir çiçek görmedik diye, bana verdiği cevap şu
"ben sana her zaman çiçek gönderirsem özel günlerde ne alacam" :KK57::KK57::KK57: ulen dedim sevmesem çekilecek adam değilsin de işte sevdik bi kere :KK70::KK70:

kolaylarına geliyor işte de eğitmeye çalışıyoruz bakalım :KK45:
kardeşime sevgilisi bir kazak almış, hem kardeşime küçük geliyor hem de tüylü falan zevk hiç tutmamış yani :KK53: böyle görünce de şükür diyorum ya yine en azından giyebileceğim birşeyler oluyor :KK70:

o kadarını diyor eğer parası varsa :KK45:
bazen de yanında ben varken bişey görüp beğeniyor aaaa dur ben sana bunu alayım diyor, ben fiyatını görüyorum bütün sürece hakimim ama bana hediye olmuş oluyor işte :KK45::KK45:
:KK48::KK48:
Olsun ya bizimkileree sükür:KK48:

Begendigimiz seyi gormezden gelen insanlar da olabilirdi sonucta:KK48:

öyle tabi canım,garanti olsun istiyor işte, sevdiğim şeyi alsın ben kullanayım kullandıkça onu hatırlayım istiyor :KK37:
koca kafa falan ama seviyorum da valla ne yalan söyleyim :KK48:

geçen çaktırmadan laf sokuyorum adama doğum günümden beri de bir çiçek görmedik diye, bana verdiği cevap şu
"ben sana her zaman çiçek gönderirsem özel günlerde ne alacam" :KK57::KK57::KK57: ulen dedim sevmesem çekilecek adam değilsin de işte sevdik bi kere :KK70::KK70:

Hahahaha koptummmmmm:KK70::KK70:

:KK48::KK48:
Olsun ya bizimkileree sükür:KK48:

Begendigimiz seyi gormezden gelen insanlar da olabilirdi sonucta:KK48:

hee yok hakkını yemiyim bak hiç öyle değildir :KK36: hatta mağazada gezerken aa bak bu güzelmiş dediğim herşeyi almaya çalışır da o yüzden tepişiriz daha çok elime hiçbişey alamayacak mıyım ben diye :KK53:
boynerde gezerken spor ayakkabısı gördüm de boş bulunup aa annemle de geleyim ben buraya dedim, o ayakkabıyı alana kadar rahat bırakmadı beni, boynerde kavga ettik resmen görevlinin yanında :KK45:

Ben unideyken greenpeace uyeydim ve pırlanta ya daha doğrusu elmasa karşı çok hassasim :KK43: eşim bana tek taş yüzük getirdiginde( orjinal diil altın yüzük taşı imitasyon) ben gerçek pırlanta sanıp kavga etmiştim :) evlilik teklifi aldığımda az daha ayriliyoduk :) etraftakiler benim kabul etmedigimi falan sanmislardi :)

Ben unideyken greenpeace uyeydim ve pırlanta ya daha doğrusu elmasa karşı çok hassasim :KK43: eşim bana tek taş yüzük getirdiginde( orjinal diil altın yüzük taşı imitasyon) ben gerçek pırlanta sanıp kavga etmiştim :) evlilik teklifi aldığımda az daha ayriliyoduk :) etraftakiler benim kabul etmedigimi falan sanmislardi :)

hem pırlantanın üretim şartları çok ağır hem de gerçekten sembolik bişeye o kadar para verilmesi yanlış geliyor bana. imkanı olana bişey diyemem ama sırf pırlanta olsun diye sorun çıkartanlar falan çok yapmacık geliyor :63: ben şahsen çakıl taşı istiyorum pırlanta yerine, bakalım imalarımı anlar inşallah :KK53:

X