Kitap Günü Etkinliği

ben de seçtim alacağımı
çok güzel oldu bu etkinlik, hayatıma bi renk kattı.. düşünüp mutlu oluyorum
1000kitapa yükleme yapıcam ben de.. kullanıcı adım _melinda_
listelere bakıp ekliyorum ben de
zor iş ya, iyi ki yakın zamanda değil gün sıram

Herkese günaydııınnn :) Beni yılın 2. kitabını okumaya başladım :) Güneş Çavması2 :)

vikitap herkesi kanser etmiş sonunda beni düşünün bide tek tek 190 tane kitabı girdim oraya istiyorum diye

bir müsait zamanda 1000kitap da açalım o halde, benden sonraki arkadaşları takip etmek için

Bencede 1000kitap daha hızlı :)
çeşmicim sen yüklerken zorlandı bizde listeni incelerken
bundan sonra 1000kitapta olalım hep beraber daha rahat . taşın sende
bu arada ben sectim kitaplarımı ayın 20 si olsun diye sabırsızlanıyorum.

Hemen göndermede çatlasın biraz

bence erken de gönderebilirsin yaa daha ayın 20 sine çok var
açtım bende 1000kitap bu akşam, biraz da inceledim ama daha detaylı başka zaman bakarım inşallah vikitaptan hepimiz çektik artık refaha erelim

Evettt çok çektikkkk 2016 hedef bile yok site kurucuları aktif değil galibaa

bende seçtim:) yaşasın:) en zor kısmı karar verme aşaması bide sen bilmiyosun hepimiz biliyozya daha da zevkli:)

Aynen çok heyecanlıı :)

ben lavinin okudugu kitapları çok merak ettim nerden buldun da okudun o kıtapları lavıncım:)
not:vıkıtapa uyeyız ordan goruyorum okudugu kıtapları:)

Lavini bende merak ediyorum valla değişik değişik kitaplar hep :)

bkmkitap sitesinden alış veriş yptınız mı hiç?
aradıgım bir kitabı sadece orda bulabildim alsam mı karar veremedim

Hiç yapmadım ama kapıda ödeme varsa al bence

O tarafta bekleyen olmakta keyifli. Ama şanşlısın güzel kitaplar seçildi hep ya kıskandım

Bencede harikaa kitaplaarr
ben de seçtim alacağımı
çok güzel oldu bu etkinlik, hayatıma bi renk kattı.. düşünüp mutlu oluyorum
1000kitapa yükleme yapıcam ben de.. kullanıcı adım _melinda_

Kesinlikle bu tür aktiviteler mutlu ediyor insanı :)

1000kitaptan sıkıldım aaçıkçası. 150 karakteri sürekli doldurmak zorundasın diyor. eski okuduklarım hatırlamıyorum

1000kitaptan sıkıldım aaçıkçası. 150 karakteri sürekli doldurmak zorundasın diyor. eski okuduklarım hatırlamıyorum
Bende aynı ayrıntıya takıldım of çok sinir oldum. vikitap mis gibiydi toparlasalar siteyi ne olur.
Neokur a da ısınamadım. huysuzlukta sınır tanımıyorum.

arkadaşlar merhaba

ben pek giremiyorum internete evimde olmadığı için. 1000 kitapa üye olamayacağım maalesef.
vikitaptan ekran görüntüsü aldım kendi listemin. ara sıra giriliyor. bence siz de böyle bir şey yapıp paylaşabilirsiniz sıranız geldiğinde.
bu arada vikitap her yılbaşında böyle oluyor, geçen yıl da olmuştu. sanırım güncelleme yapılıyor.

aman vi kitabın sıkıntısı bi kaçgünlük se beklenir nolcak. En kötü dediğin gibi kimdeyse gün sıkıntı varsa kendi verir listesini nolcak.

inşallah düzelir vikitap çünkü ben bi kısmını aktardım okumak istediklerimin ama şimdi yine çalışmıyor
ne şanssızız topikçenek..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…