Kitap Günü Etkinliği

Nasılsınız gün arkadaşlarım şöylee güzel bir kısır kek olsada yesekk

Olsa ne güzel olurdu

Vikitapla aranız nasıl? 1000kitapta üyelik açıp aktif kullanmayı düşünüyorum ama günümüz içinde vi kitabı güncel yapmam gerek. Hangisine yükleneyim karar veremedim. Vi kitap çok yavaş. Genel bi sorun mu bugünlerde mi böyle acaba?
1000kitap ta da üyelikleriniz var mı?

1000kitap nasıl bi bite güzel mi

Vikitaptan daha çok hoşuma gitti benim. Ama ben vikitabıda çok kullanmadım. Kullanan biri yorum yapsa daha iyi fikir verir hepimize.

ben vikitabı kullanıyorum ama artık açasım gelmiyor ne hedef belirleniyo ne kitap ekleniyor hiç açılmıyor sayfalar

Vikitaptan daha çok hoşuma gitti benim. Ama ben vikitabıda çok kullanmadım. Kullanan biri yorum yapsa daha iyi fikir verir hepimize.
hiç açılmıyor ki kullanalım
neyse çeşminaz için fikir edindik en azından, sonraki aylar için 1000kitap'ı kullanırız artık

Gün gibi yani.
Ben böyle etkinliklerde çok sıkılıyorum nedense.
Fabrikada da gün yapıyoruz da son aylar işkence artık. Bu ay biten bir günümüz var. artık uzun zaman girmem herhalde

Gün gibi yani.
Ben böyle etkinliklerde çok sıkılıyorum nedense.
Fabrikada da gün yapıyoruz da son aylar işkence artık. Bu ay biten bir günümüz var. artık uzun zaman girmem herhalde
başka günler sıkıcı olabilir ama burada konu kitap ya sıkılmayız galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…