Kitap Günü Etkinliği

bu arada K KenyaliZehra canım sen de katılmak ister misin yılbaşı çekilişimize?
Canım Melinda'm Beni de düşünmüş.

Ben hiç yılbaşı çekilişine katılmam. Sebebi? Ne alacağım? Ne uyduracağım? Strese girerim. Migrenim azar.

Fakat burada alacağımız şey belli; kitap!
Tamam, katılayım ama şartlar var değil mi?
Mesela ben sana gidip de elinde olan bir kitabı alırsam saçma
Dipnot: vikatap'a üye değilim.

daha vakit var canım o zamana kadar ister vikitap üyeliği alırsın istersen kendin bi liste hazırlayıp buraya eklersin ordan seçer sana gönderecek kişi, üye olmadan da vikitaptan sana çıkan kişinin profiline bakabilirsin.
Sen de ol lütfen

Buraya alınmasını istediğim kitapların mı listesini yapacağım?
Vikitap'tan nasıl bakacağıma yardım eden birileri olur inşallah.
Sen lohusa olacaksın ama birileri yardım eder inşallah. Şartlar falan nedir?
Ay heyecanlandım

Hemen kısa bir özet geçeyim Filo'cuğum
vikitap.com diye bir site var, bu sitede okuduğun kitapları, okumak istediklerini, kütüphanende olanları gösterebiliyorsun. Siteye girdiğinde burdaki kullanıcı adım ile aratırsan beni bulabilir, sayfamı inceleyebilirsin mesela. Eğer yok uğraşmayayım dersen, hangi arkadaş hatırlayamadım ama aramızdan biri, kitapyurdu alışveriş listemi atayım demişti, o şekilde de yapabilirsin, nasıl kolayına gelirse.
Bunu yapmamızın amacı, kütüphanemizde olan bir kitabın alınmamasını, yeni ve okumak istediğimiz bir kitabın alınmasını sağlamak.
Sonra günü gelince çekiliş olacak ve sen sana verilen isimde olan arkadaşa belirlediğimiz limitler içerisindeki kitabı, yanına konmasını istediğimiz birkaç ufak hediye daha oluyor (geçen sene ayraç, defter ve kalemdi, bu sene belirleriz hep birlikte) bu hediyeleri güzelce paketleyip o kişiye gönderiyorsun. Çekiliş zamanı gelsin geçen seneki çekilişin hediye topiğini de göndeririz. Ana hediyemiz kitap, amacımız güzel dostluklarımızın pekişmesi

Canim benimmmmmiyi ki varsin.
sen de iyi ki varsın
Ya bu konuya çok uzağım. Yani kusurum olursa affedin lütfen
Sağ ol ÇEŞMİNAZcığım, vikitap'ı duydum ama üyeliğim yok.
Dediğin gibi bakarım inşallah birilerinden yardım isterim olmazsa...
Sağ ol var ol uzun uzun yazmışsın.

K KenyaliZehra canım stres yapma öyle şimdiden, hem kurallarımız belli oluyor, daha sonra burada da çok konuşma oluyor, şunu ne yaptınız ya da böyle olsa nasıl olur diye, benim aklıma gelmeyen o kadar çok fikir atıldı ki ortaya, güzel bir ekip işi oluyor. Yardımcı olur herkes elinden geldiğince, gönlünü ferah tut.

o zaman tüm kitapları bana yollayın olur mu

Bi çay filan koy şekerim o zaman bak _meLinDa_ bekliyo pusuda, bizi her an kandırıp günü kendine çevirebilir
Istediginiz cay olsun hemen geliyor
Ben de varım ama bu konuyu ayrı bir başlığa mi taşısa? @kitap_asigi na ayip oluyor gibi geliyor

panik ve heycan yaptım sanırım
kitapları gelsin @kitap_asigi nın ondan sonra başlarız
bizi ikramsız bırakma yoksa böyle şeyler yaparız bak
Ay ask olsun benim icin hic problem degil. Benimle ilgili olan kisim ozel mesaj kisminda hallolmustur bile coktan. Cok incesiniz gercekten hatunlar benim acimdan sorun yok

Hu huu

Ben ikram getireyim buralara hemencik

İstediğin zaman yardım isteyebilirsin canım, buralarda kim varsa elinden geleni yapar zaten

Canlar sağ olun
Sana ben alacağım, aha şimdiden söyleyim
Çeşminaz, eski konuya bakınca içimden birden "Ben galiba kalinkaselin e alacağım" dedim niye öyle geldi içimden bilinmez.
her şey yoluna giriyor ne güzellll
harika bir çekiliş olacak
inşallah

Bu arada çekilişi kim yapacak?

evet canım bi liste yapar koyarsın, sıkıntı olmaz, o zaman gelsin bi şekilde hallolur
Geçen sene kitap için limit koyduk, ayraç ve ajanda vardı, bu sene birlikte karar veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…