Kitap Günü Etkinliği

kızlar hediye fiklerinizi alalım.
bende 20TL üstü kitap, ayraç ve çikolata.
başka teklifi olan :bicak:

Kahve ve kupa da olabilir... yirmi tl alt sinir olmak üzere kitap ( sıfır) , ayraç
Kahve de ekleyelim mi, ben çok severim de :KK53:
sözüm sizden dışarı. şu şekilde düşünüyorum.

biri özel kahve seti alıyor, biri gidip kahve dünyasından alıyor hani biri de gidip marketten vs kupa çikolara için de geçerli :işsiz: bu sefer insan keşke benim olsa diye bakıyor :KK53:

Kahve ve kupa da olabilir... yirmi tl alt sinir olmak üzere kitap ( sıfır) , ayraç
ben de kupa pek severim, kupa diyorum o yüzden
en az 20 tl lik kitap (fiyata göre 2 kitap da olabilir aynı kitap günümüz gibi)
çikolata
kahve
güzelce paketleyelim

benim seçimim de bunlar :KK200:

Benden çok okuyacaksın önce sen yazmışsın:)

Çakalmışım demek ki ben :-)
sözüm sizden dışarı. şu şekilde düşünüyorum.

biri özel kahve seti alıyor, biri gidip kahve dünyasından alıyor hani biri de gidip marketten vs kupa çikolara için de geçerli :işsiz: bu sefer insan keşke benim olsa diye bakıyor :KK53:

Bu sefer daha bildik insanlarız ya kuzu, o kadar büyük farklar olmaz diye düşünüyorum. Ufak farklar da olsun tabi, o da şansımız olsun :KK53:
ben de kupa pek severim, kupa diyorum o yüzden
en az 20 tl lik kitap (fiyata göre 2 kitap da olabilir aynı kitap günümüz gibi)
çikolata
kahve
güzelce paketleyelim

benim seçimim de bunlar :KK200:

Evet, Melinda'ya katılıyorum ve arttırıyorum :deli:
Kupa diye kısıtlamayadabiliriz aslında, ikili kahve fincanları oluyor onlardan da olabilir, güzel bir kupa da olabilir, geniş bir seçenek de sunabiliriz:kahve:

Kupa ya da fincan fikri bana uyar, en sevdiğim.
Yalnız bir şey soracağım kızlar, çikolata dedik ya, o nasıl olacak, hani birimiz gider süslü paket alır birimiz gider normal kare çikolata alır ? Belli bir kıstasımız olacak mı ? :KK58:

Kupa ya da fincan fikri bana uyar, en sevdiğim.
Yalnız bir şey soracağım kızlar, çikolata dedik ya, o nasıl olacak, hani birimiz gider süslü paket alır birimiz gider normal kare çikolata alır ? Belli bir kıstasımız olacak mı ? :KK58:

Ben bu tür şeylerin kişinin imkanlarına ve zevke bırakılması taraftarıyım. Yoksa hepsi birbirinin aynı paketler gidecek herkese.
Zaten çekiliş kendi aramızda olacak ve katılacak herkesin özeneceğinden benim şüphem yok, kimse de yanıltmaz umarım. Özenerek güzel paketler hazırlansın inşallah :dua:

X