Kitap Günü Etkinliği

Yılbaşı cekilisine bende katılmak isterim:) kitap günü yaparsak onada isterim hepsini istiyorum:)

Asmucugum kitap yurdu sonunda kargonu hazirlayabildi sevk için hazırladığını yazıyor yarın elinde olabilir

Ama yarında öğleden sonra gelirse iş adresini verdim oraya gelebilir ama tatil hiç bu kadar geçireceğiniz hesaba katmadım ya... yada cumartesi gelir iş yerine yine ulasilamayabilir belki kargodan Alman gerekebilir çok üzgünüm

Ben kolaylık sun evde olmazsan iş yerine gelsin kargoya gitme diye iş yerine yolladım umarım yarın öğlene eline ulaşmış olur:)

Ben kolaylık sun evde olmazsan iş yerine gelsin kargoya gitme diye iş yerine yolladım umarım yarın öğlene eline ulaşmış olur:)

sen nerelerdesin bakim.
yoksun ne zamandır. böyle güncülük olmaz ki ama.
umarım gelir. çünkü kargo şirketi buraya 1 saat uzaklıkta.

Sen de bana cikarsin.insallahhh

Bu gün olayi nedir ?? Burdaki dostlugunuzu cok begendim..
Diger kitap topiginde sene bazinda ilk 3.e girene hediyeler aliniyordu ama.oraya yazan.yok.artik
bildiğin kadın gününün kitaplı versiyonu
her ay bir kişiye kitap alıyoruz minimum 20 tl değerinde
vikitap listelerimizdeki okumak istediklerimiz arasından seçip özel mesajla organize oluyoruz
bu sebeple mesela geçen sene mart ayı benimdi ve 20 ye yakın kitap alınmıştı bana
harika bir etkinlik

Sen de bana cikarsin.insallahhh

Bu gün olayi nedir ?? Burdaki dostlugunuzu cok begendim..
Diger kitap topiginde sene bazinda ilk 3.e girene hediyeler aliniyordu ama.oraya yazan.yok.artik
yılbaşıda olacak ya, kendi aramızda yabancı kimseyi almadan yılbaşı çekilişi yapalım dedik. kitap çikolara falan göndeririz. ozamana kadar bir daha konuşulur :)
inşallah çok isterim

Offff supermisss yaa..
Ben bu topige once gelmeliymisim

Gün sonu yaklaşıyor, toplu foto zamanına az kaldı, nasıl geçti, geçiyor canım Y yesil_zeytin_ ?
çok güzel. teşekkür ederim herkese.
ama grup daha aktif olursa daha eğlenceli olabilirdi diye düşünüyorum.
yine de vakit ayırıp gönderenlere, buraya gelip yazınlara teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…