Kitap Günü Etkinliği

Sevgili arkadaşlarım benim merak etmeniz çok duygulandırdı :KK68: Çok teşekkür ediyorum iyiyim şükür. Öyle önemli bir problemde çıkmadı tedavisi mümkün şeyler , reflü, gastrit gibi şeyler çıktı ki zaten şüphelerimizde o yöndeydii

Çok geçmiş olsun, korktuğun gibi acılı geçmemesine çok sevindim. İnşallah tedavin de olumlu olur ve yine aramıza dönersin:)

Sevgili arkadaşlarım benim merak etmeniz çok duygulandırdı :KK68: Çok teşekkür ediyorum iyiyim şükür. Öyle önemli bir problemde çıkmadı tedavisi mümkün şeyler , reflü, gastrit gibi şeyler çıktı ki zaten şüphelerimizde o yöndeydii

Çok geçmiş olsun

Kuzum sen dedin ya her ay çekiliş olsun gün gibi olmasın filan diye bende etkinliği beğenmedin sandımm o_O ama olsun ikinci grubuda kurcaz hatta ben ikinci grubada katılmak istiyorumm :)
Ya sen böyle yazınca benim neyim eksik diyesim geliyor. Çok aç gözlüyüm ben sevdiğim şeylerde:KK43:
Bu arada tekrar geçmiş olsun canım

Ya sen böyle yazınca benim neyim eksik diyesim geliyor. Çok aç gözlüyüm ben sevdiğim şeylerde:KK43:
Bu arada tekrar geçmiş olsun canım

Kuzum öyle düşünme lütfen. Herkes aynı olmak zorunda değil. Ben zaten aylık 200 Tl ye yakın kitap alıyorum onun için 2. bir grup beni zorlamaz.

X