Kitap Günü Etkinliği

Ay zaten bunların hepsi alınır 20 TL ye tamamlamak için ve hiiç süprizi kalmaz Çogalt bence heyecanlı olsunn

anaaa senin listende sadece 22 tane kitap var

Skosnob başka kitap ekleyecekmisin kuzum. çok az var. sadece onlardan mı olsun :)

evettt listeyi azcık çoğaltalım lütfen

Ay zaten bunların hepsi alınır 20 TL ye tamamlamak için ve hiiç süprizi kalmaz Çogalt bence heyecanlı olsunn

Başka yok ki okumak istediğim
Fiyat işini düşünmemiştim hiç ama mesela labirent serisini almak istemiştim tüyaptan 70 küsür liraydı
Yine de seçmesi zor oluyorsa tatilde tekrar bakayım belki çıkarırım başka şeyler

bence biraz arttırmaya çalış canım hem sana da sürpriz olur

Günaydın herkeseee
Kızlar uğraştım uğraştım, sizin listelerden kopya çektim ama ancak 30'a çıkarabildim kitap sayısını

Zaten hepsi okumak istediğim kitaplar. Etkinliğin kendisi de çok heyecan verici ve ben nasılsa siz hangilerini seçseniz çoook mutlu olacağım. O yüzden bunlardan olsun bence

Kızlar iznim önümüzdeki haftaydı ama son haftaya kaydırmak zorunda kaldım.İş adresimi verdiğim için kargoda sorun olmaz geri dönme ulaşılamama vs ama fotoları izinden döndüğümde koyabilirim.İznim 1 hafta isterseniz geç de gönderebilirsiniz.

canım biz tam tarihimizde gönderelim sen ne zaman istersen yayınlarsın

Bu ay bir kişi daha bir sürü güzel kitabın sahibi olacak
Yaşasınnn

Evettt

Ne kadar güzel başlamıştı ay ne kadar heyecanlıydım.Kaç gündür hiçbir şeyden keyif alamıyorum.İnşallah güzel günler vardır önümüzde ve İnşallah kitaplarım bana ilaç gibi gelir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…