Kitap Günü Etkinliği

tam hiç paket gelmedi demiştim ki kapı çaldı kalinkaselin kalinkaselin in hediyesi geldi :KK51: yalnız şöyle ilginç bir tesadüf oldu. senin kitap gönderimin bizim taşınma dönemimize denk geldiği için ben şimdiden hazırlığa başlamıştım ve senin bana yolladığının benzerini ben sana yollayacaktım :oops: bizden size sizden bize gibi olacak biraz:KK60:

tam hiç paket gelmedi demiştim ki kapı çaldı kalinkaselin kalinkaselin in hediyesi geldi :KK51: yalnız şöyle ilginç bir tesadüf oldu. senin kitap gönderimin bizim taşınma dönemimize denk geldiği için ben şimdiden hazırlığa başlamıştım ve senin bana yolladığının benzerini ben sana yollayacaktım :oops: bizden size sizden bize gibi olacak biraz:KK60:[/QUOTE
tam hiç paket gelmedi demiştim ki kapı çaldı kalinkaselin kalinkaselin in hediyesi geldi :KK51: yalnız şöyle ilginç bir tesadüf oldu. senin kitap gönderimin bizim taşınma dönemimize denk geldiği için ben şimdiden hazırlığa başlamıştım ve senin bana yolladığının benzerini ben sana yollayacaktım :oops: bizden size sizden bize gibi olacak biraz:KK60:
Olsun canım önemli olan hatıra kalması:)
Kalbimiz temizmiş:)

Kızlar nasılsınızzz ?? Ben hala az kitap okuyorum Nar ağacı bitti.Ayrıyetten yorumlucam bunu :KK70: İşe gelirkende iki Yeşil Susamurunu aldım yanıma bakalım okuyabilcem mi

pazartesi akşamı sipariş verdim babile, hala hazırlanıyor gözüküyor. yarına kadar süresi var, yoksa kitapyurduna dönüş yapmak zorunda kalacağım :KK43: oranın da temini 3 iş günü gözüküyor, sanırım kitabın sana ulaşması mayıs başını bulacak soslusarma soslusarma üzgünüm :KK43::KK43:

pazartesi akşamı sipariş verdim babile, hala hazırlanıyor gözüküyor. yarına kadar süresi var, yoksa kitapyurduna dönüş yapmak zorunda kalacağım :KK43: oranın da temini 3 iş günü gözüküyor, sanırım kitabın sana ulaşması mayıs başını bulacak soslusarma soslusarma üzgünüm :KK43::KK43:

Günaydın. Canım sorun değil boşver. Siparişi verdinse gelir elbet senden kaynaklanan bir şey değil sonuçta :KK51:

X