Kitap Günü Etkinliği

bu ay benim de pek kesat
zaten evde 1q84 okuyorum henüz 78. sayfadayım
işyerinde de sineklerin tanrısı.. ikisi de bu ay biter inşallah

biliyorum canım o ayrı bu ayrı
ben kendimle ilgili şeyleri çıkardım hayatımdan
yoksa lolişime tam destek :KK200:

Bende senin gittiğin yoldan gidicem bugün BAT günüm ve testler yine negatiff :KK43: Adet daha görünürlerde yok ama bi olsamda çıksam şu durumdan çok bunaldım sürekli araştırma içindeyim

Anladım canım:KK200:

Aaa olur mu canım, bem özgenin kalbinin temizliğini biliyorum hiç alınmam ona, inşallah yakında o da anne adayı olacak,sen de:KK36:

Ben özgeye espiri yapmak istemiştim ama olmadı işte beceremiyorum :KK70: Yoksa onun mötü niyetli olduğundan değil canım :KK66: İnşallah özge en kısa zamanda hamile kalırda ama benim kendimden hiiiç ümidim yokk :KK43:

Ben özgeye espiri yapmak istemiştim ama olmadı işte beceremiyorum :KK70: Yoksa onun mötü niyetli olduğundan değil canım :KK66: İnşallah özge en kısa zamanda hamile kalırda ama benim kendimden hiiiç ümidim yokk :KK43:
Öyle deme canım, şüphelendiğin bişeyler varsa bi dr hit, içini rahatlat:KK51:

loliss loliss kuzum hayırlı olsun, sağlıkla kucağına alır, büyütürsün inşallah :KK68:
_meLinDa_ _meLinDa_ @__ATALANTE kızlar sizin için de doğru zaman değildir henüz, en yakın zamanda hayırlısıyla sizden de güzel haberler alırız inşallah :KK68:
Amin canım, inşallah. Çok teşekkürler:KK36:

ben Nar Ağacı okuyorum. hatta işyerinde işler şuan sakin o sebeple rahatça okurum bugün diye umuyorum ( aman maşallah diyeyim de ne zaman bunu desem bir yoğunluk geliyor başıma :KK53: )

Kaçıncı sayfadasın ya ben 200lerdeyimde çok yavaş ilerliyor sanki :KK43:

X