Kitap Günü Etkinliği

Canım her okur o konuda olmak zorunda değil
Zaten bildiğim kadarıyla atalante'nin kendi kitap topiği de var, kurallarımız baki, biz yıllardır uyuyoruz uymayanı istemezük:KK53:

Katılıyorum:KK51: bir de bu konuyu takip edenler orayı da takip etmeli diye bir zorunluluk yok. Biraz baskı gibi olmuş sanki :KK53:

Canım her okur o konuda olmak zorunda değil
Zaten bildiğim kadarıyla atalante'nin kendi kitap topiği de var, kurallarımız baki, biz yıllardır uyuyoruz uymayanı istemezük:KK53:

Katılıyorum:KK51: bir de bu konuyu takip edenler orayı da takip etmeli diye bir zorunluluk yok. Biraz baskı gibi olmuş sanki :KK53:

her okur olmak zorunda değil ki.. Oda diğer sayfaya gelince, bildirim yapınca haliyle listeye eklendi..(ki biz davet ettik)
atalentenin dediklerine katılıyorum. bence kurallar olursa ozaman baskı olmuş olur. güneş çavmasında ki mazlum gibi rahat olmak lazım :KK53:

her okur olmak zorunda değil ki.. Oda diğer sayfaya gelince, bildirim yapınca haliyle listeye eklendi..(ki biz davet ettik)
atalentenin dediklerine katılıyorum. bence kurallar olursa ozaman baskı olmuş olur. güneş çavmasında ki mazlum gibi rahat olmak lazım :KK53:
Mazlum değil o Mecnun :KK51:
Bazı şeylerin işlemesi için düzen gerekli ama. O yüzden o konu ayakta duruyor. Yazmak istemeyen yazmasın gelmek istemeyen gelmesin canım kurallar kimi sıkıyorsa :KK53:bir de kaç yıldır bu şekilde zaten hiç şikayet etmedik anlayamıyorum şu anda

Mazlum değil o Mecnun :KK51:
Bazı şeylerin işlemesi için düzen gerekli ama. O yüzden o konu ayakta duruyor. Yazmak istemeyen yazmasın gelmek istemeyen gelmesin canım kurallar kimi sıkıyorsa :KK53:bir de kaç yıldır bu şekilde zaten hiç şikayet etmedik anlayamıyorum şu anda

şikayet değil ki :KK51: bende fikrimi dile getirdim.. baskı falan yazınca onun açıklamasını yaptım :KK51: herşeye rağmen bana uyuyor mu? uyduğu için topikteyim.

şikayet değil ki :KK51: bende fikrimi dile getirdim.. baskı falan yazınca onun açıklamasını yaptım :KK51: herşeye rağmen bana uyuyor mu? uyduğu için topikteyim.
O sayfa cok uzun yillardir devam ediyo ve cok emek var bence o nedenle konu sahibinin ve eski uyelerin de hak ettigi gibi bu gune kadar nasil geldiyse o haliyle devam etsin bence derim ben de

Bu arada walking dead in ana temasi zombilerr hep varlar ama cok guzel mutlaka devamini getir
Sezonlar ilerledikce daha guzellesiyo

O sayfa cok uzun yillardir devam ediyo ve cok emek var bence o nedenle konu sahibinin ve eski uyelerin de hak ettigi gibi bu gune kadar nasil geldiyse o haliyle devam etsin bence derim ben de

Bu arada walking dead in ana temasi zombilerr hep varlar ama cok guzel mutlaka devamini getir
Sezonlar ilerledikce daha guzellesiyo

yanlış anlaşıldım sanırım.
o konu yıllardır var..
sur'un çok emeği var bunu asla göz ardı edemem, yaptıklarını da saygı duyuyorum.. Nasıl başladıysa öyle gidecek elbette, bana uymasaydı ben zaten konuda olmazdım.. konunun kuralları değiştirmek gibi bir niyetim olsa, gider yeni konu açardım.. :KK51:

dün birinci bölümü izledim. bide dünya savaşı filmini.. iki zombili içerik. kaldırabildim :KK53:

Günaydın:KK3:
Ben Güneş çavması nı okumadım kii:p

Atalante sen davet ettin diye geldiydi zaten:KK53: yoksa o konu hep vardı, kurallara uyacak olsa kendi gelirdi :KK53:
Ayy bu ay ne konuştuk ne konuştuk bu kurallar üstüne :KK51:

Dediğim gibi zorlama değil hiçbir şey :KK51: diyet konularının da kuralları var kilo bildirimi yapmayanları atıyorlar falan. Bence normal :KK53:

misal pasarafço, ben ipek şuan aklıma gelenler.. bunlar konuya hiç gelmeyenler.. bunları elbette atmak doğru olan. ama sürekli olan biri 1 hafta gelmediyese göz ardı edilmeli diye düşünüyorum..
özge... bu aralar topiğe geliyor, sürekliliği devam ederse oda listeye alınır.. sürekli bildirim yapmayanlar

Günaydın:KK3:
Ben Güneş çavması nı okumadım kii:p

Atalante sen davet ettin diye geldiydi zaten:KK53: yoksa o konu hep vardı, kurallara uyacak olsa kendi gelirdi :KK53:
Ayy bu ay ne konuştuk ne konuştuk bu kurallar üstüne :KK51:

konusu vardı yoktu bilemiyorum.. sonuçta kimin konusu var yok diye takip etmiyorum :KK66:
sevdiğim biriydi aramızda olsun istedim.. kurallar ona göre değilmiş bende saygı duyarım :KK51: ki konuya geldiğinde de benim neden haberim yoktu gibi bir cümle kullandığını hatırlıyorum.

misal pasarafço, ben ipek şuan aklıma gelenler.. bunlar konuya hiç gelmeyenler.. bunları elbette atmak doğru olan. ama sürekli olan biri 1 hafta gelmediyese göz ardı edilmeli diye düşünüyorum..
özge... bu aralar topiğe geliyor, sürekliliği devam ederse oda listeye alınır.. sürekli bildirim yapmayanlar

eksik kalmış cümlem :KK53::KK53: neyse:KK51:

İyi de onu zaten surrender da yapıyordu ki mazeret belirtildikten sonra. Ben mesela haziranda 15-20 gün olmayacağım çıkaracak mısınız beni? Atalente zaten sen çağırdığın içşn geldi nezakaten selam verdi ama hemen listeye alındı düzenli bildirim yapmadığı halde. Biz pat diye girememiştik mesela listeye :KK53: gelmek istemeyebilir ki mecbur değil zaten. Dün onun üstünden konu açıldığı için onu örnek verdim onun gibi başkaları da vardır eminin

X