Kitap Günü Etkinliği

Aaa sen 158 misin? Vallahi ben en az 165 diye düşünüyordum seni, nasıl daha uzun görünüyosun
Sizinle aşağı yukarı aynı boydayız ama ben 48 kiloyum
Ayyy keşke öyle olsam kııız. Ne bileyim ilk defa da sen söyledin böyle bir şey

soslusarma eline sağlık canım, gün sofrası pek güzel olmuş
ama ben diyetteyim, evlenecem kilo vermem lazım
Eti Form'un zeytinli domatesli kepekli krakerinden yiyorum

soslusarma eline sağlık canım, gün sofrası pek güzel olmuş
ama ben diyetteyim, evlenecem kilo vermem lazım
Eti Form'un zeytinli domatesli kepekli krakerinden yiyorum
Bence onları da pek yeme kuzum. Diyet ürünler pek tavsiye edilmiyor. Onun yerine evden bir avuş kuruyemiş ya da 2-3 kuru meyve götürebilirsin yanında

Az yediğine içtiğine dikkat et biraz da spor yap verirsin ben boğazımı tutamıyorum. Özellikle bu ara aşırı bir tatlıya düşkünlüğüm var

Normaldede çok yiyen biri değilim ki. Benim kilo düzensiz beslenmeden kaynaklı + hareketsizlik.. Bazen akşama kadar bişey yemem, bazende öğlen yerim akşam yemem

Normaldede çok yiyen biri değilim ki. Benim kilo düzensiz beslenmeden kaynaklı + hareketsizlik.. Bazen akşama kadar bişey yemem, bazende öğlen yerim akşam yemem
Ben de evlendiğimde 58 kiloydum. Kilom genelde 56-58 arasında oynar. Ben de aldığım kiloları senin dediğin gibi beslenerek aldım. Artık az yemeye çalışıyorum hareket etmeye çalışıyorum. Aslında kas kütlem fazla olduğu için 62 gibi durmuyorum ama kıyafetlerim olmuyor

Bende minyon tipliyim ve kemik ve kas yok. Sadece yağ torbasından oluşuyorum

evlendiğimde 55 kiloydu. Nişanlandığımda 48

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…