Kitap Günü Etkinliği

Gazap Üzümleri, Budala, Bir İdam Mahkumunun Son Günü, Babalar ve Oğullar, Yaşlı Adam ve Deniz, Vadideki Zambak,Diriliş

özellikle altını çizdiklerim

Ya ne guzel olmus bu fikir. Bana burdan bildirim gelmedi anca gorebildim okuyabildim konustuklarinizi.

Ben katilmak isterim. Ama elimde pek klasik yok malesef. Once temin etmek icin sure versek

günaydın

Ya ne guzel olmus bu fikir. Bana burdan bildirim gelmedi anca gorebildim okuyabildim konustuklarinizi.

Ben katilmak isterim. Ama elimde pek klasik yok malesef. Once temin etmek icin sure versek

süremiz olur illa ki kitaplarımız belli olsun da kararlaştırırız

günaydın nasılsınız hanımlar :)
Ben kitabımı evde unutmuşum

Foto ekleyebilseydim size bir gün sofrası kuracaktım. Sağ olsun kimse de şöyle yap böyle yap demiyor. Yok size gün sofrası falan

Foto ekleyebilseydim size bir gün sofrası kuracaktım. Sağ olsun kimse de şöyle yap böyle yap demiyor. Yok size gün sofrası falan
Enee sofra mı
hemen anlatıyım,üstteki yazı düzenleme sütununda en altta kameranın yanındaki dağ var ya ordan kayıtlı foto ekleyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…