Kitap Günü Etkinliği

Ben daha göndermedim:) Bi tek ben kalmış olabilirim:)
Evet ben yokmuşum msjlarda:KK70::KK70::KK70::KK70:

Bizim şirketin yurtiçi kargoyla anlaşması var.Neredeyse bedavaya gönderiyorum kargoları.Bir de yerimden kalkıp teslim edip oturduğumdan yılbaşı çekilişinden beri hep onu kullanıyorum.Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım.Şubelerle çok alakalı böyle şeyler.Hangisiyle sıkıntı olmuyorsa sana onunla göndereyim

yurtiçi harici hiçbiri sıkıntı olmuyor. senin için sıkıntı olacaksa onunla yollarsın ama epey gecikir :KK53: çoğu zaman getirmiyorlar bile gidip şubeden alıyorum.

@kitap_asigi hiç uğramaz oldu sanki :KK47:

Yoksa yoksa biz bir heves miydik sadece :KK70:

Bir mendil gibi kullanılmış hissediyorum kendimi:p

Yaa ask olsunn.

Hastayim da ben bu aralar. Gelemiyorum kusuruma bakmayin nolur.

Yazmasam da takip ediyordum bikac gun oncesine kadar ama gelemedim hastalik dolayisiyla.

Seviyorum sizleri:KK68:

günaydınlar :KK19:
son hediyem de gelsin toplu foto atıcam
545454 tane kitabım oldu :KK68:

Cok guzel kitaplarin oldu canim hepsini keyifle kitapligina yerlestirir sonra d a keyifle okursun insallah:KK74:

Yaa ask olsunn.

Yazmasam da takip ediyordum bikac gun oncesine kadar ama gelemedim hastalik dolayisiyla.

Cok guzel kitaplarin oldu canim hepsini keyifle kitapligina yerlestirir sonra d a keyifle okursun insallah:KK74:
Geçmiş olsun
Biz de sen katılmayınca öyle düşündük napalım:p

Yaa ask olsunn.

geçmiş olsun canım :KK19:

anca gelebildim, ben yoğunluktan ölüyorum kızlar :KK17:
şöyle rahatça kitap keyfi yapamıyorum uzun zamandır

Yaa ask olsunn.

geçmiş olsun :)

bende kitap ağacı etkinliğine baktım. günlerim uyarsa nisan ayında katılmayı düşüyorum

X