Kitap Günü Etkinliği

Kızlar merhaba,

yılbaşı hediyeleşmesinden sonra dahil olamadım ben vaktim olmuyor sizin kadar hızlı okuyamıyorum :)

Az önce 1000 kitap hesabımı açıp aklıma gelenleri ekledim. Kullanıcı adım : aviatrix aranızdan loliss loliss ve _meLinDa_ _meLinDa_ yı bulup takip edebildim sadece. MElindacım bu arada fareler ve insanları okuyorum bugün :-) Ortak okuduğumuz da 12 kitap varmış pek bi sevdim :))

ekleme : Başkalarını daha buldum. olele :) :)

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,

yılbaşı hediyeleşmesinden sonra dahil olamadım ben vaktim olmuyor sizin kadar hızlı okuyamıyorum :)

Az önce 1000 kitap hesabımı açıp aklıma gelenleri ekledim. Kullanıcı adım : aviatrix aranızdan loliss loliss ve _meLinDa_ _meLinDa_ yı bulup takip edebildim sadece. MElindacım bu arada fareler ve insanları okuyorum bugün :-) Ortak okuduğumuz da 12 kitap varmış pek bi sevdim :))

ekleme : Başkalarını daha buldum. olele :) :)
Merhaba canimm hosgeldin
Vikitap bozuldu diye acmistim 1000kitabi
Pek kullanmadim acikcasi vikitapta cok aktifim
Fareler ve insanlar candir bu arada keyifle oku hediyemi :)

peki o zaman, kitapların an itibarı ile belirlendi :KK14: ayın 20ssine kadar değiştirmek istersen haber et :KK45:

Günaydın kızlaarr :) Nasılsınız ? Ben biraz rahatsızım boğaz ağrısı var günlerdir :oops: Gaçan haftada biraz yoğundu aktif olamadım kusura bakmayın. Yokluğumda yeni kulis kurulmuş :21:

X