Kitap Gün Etkinliği-2

Cekilisi yaptimm.

Ayindan memnun olmayan olursa degisme veya tekrar cekilis yapabiliriz.

Subat ayi: B BaslarsanBitirirsin

Mart ayi: kitap_asigi

Nisan ayi: deadline deadline

Mayis ayi: @kitapkokusu

Haziran ayi: Night owl Night owl
İçimden de nisan geçiyordu doğum günü hediyesi olacak bana çok heyecanli:rolleyes: benim için uygun simurg bekle bizi kütüphaneni söyle güncelle de yavaştan inceleyelim bu arada ben toplu özel mesaj açarım haber verin ordan konuşalım kim ne aliyor :KK66:

aslında kütüphanemde olmayan her kitap mutlu eder beni. Yani sizin sevdiğiniz bir kitap kütüphanemde yoksa şanslıyım demektir:KK70:
Kütüphanem güncel. Okuduklarım ve okumak istediklerim güncel değil.

Brnim de tam tersi okumak istediklerim guncel:KK48:

Tatlım çekiliş aylarını ilk msja ekle istersen aklımızdan çıkmasın sonra aramakla uğraşmayalım.

Yaziyorum simdi :KK56:

İçimden de nisan geçiyordu doğum günü hediyesi olacak bana çok heyecanli:rolleyes: benim için uygun simurg bekle bizi kütüphaneni söyle güncelle de yavaştan inceleyelim bu arada ben toplu özel mesaj açarım haber verin ordan konuşalım kim ne aliyor :KK66:

Ayy ne guzel dogum gunu hediyesi olacak o zaman sanaa:KK5:

bende şimdiden başladım eklemeye ama kitap bulamıyorum ya herşeyi okuyasım var zaten anca eklerim bu aralar ne okusam sıkınrsı çekiyorum :KK70:

Benim de su an okudugum kitap ilerlemiyor ya. Yarim birakma huyum da hic yok malesef icime dert oluyo sonradan. Bitse de baska kitaplar okusam diye ugrasiyorum oyle:KK48:

Arkadaş hayırlı olsun demek için uğradım, kaçıyorum hemen.
Bol kitaplı aylarınız olsun.

Şimdiden keyifli çekilişler.
:KK50:

Tesekkur ederiz:KK36:

Günaydın.
Hafta sonu sınavım var . Ama hastayım ne kitap okumaya ne ders çalışmaya gücüm var. Sadece uyumak istiyorum ama işe gelmek zorundayım. Dinlenemeyincede sürünüyorum yazık bana.:KK61:

Vi kitapta istediklerimi ekledim. Ama sizlerden ricam illa istediklerim listesinde olmasına gerek yok. Hiç alakasız bi kitapla karşılaşmakta memnun eder beni. Sizin okuyup beğendiğiniz kitabı listemde yok diye göndermemezlik yapmayın yani:KK70:
Yılbaşı çekilişinde bana hiç okuma ihtimalim olmayan bir kitap geldi (ki o çekiliştede bunu istiyordum) Şimdi o kitaba Bayıldım.
Kütüphanem vikitapta güncel. Seçtiğiniz kitap kütüpanemde olmasın kafi:KK70: Okuduğum kitapların bi kısmını okuduklarıma eklemek yerine kütüphaneme eklemişim. Düzenleme yapsamda sizin için fark etmez o kısmın tamamı elimde olan kitaplar nasılsa.
Çok mu yüzsüzüm ne:KK70:
İlla okumak istediklerin listesinden seçcez diyorsanızda güncelledim baya zaten yine eklerim durup durup. Gönlünüzden nasıl geçerse artık. Ay çok heyecanlı bilinmezi beklemek.
:KK49:

Günaydın.
Hafta sonu sınavım var . Ama hastayım ne kitap okumaya ne ders çalışmaya gücüm var. Sadece uyumak istiyorum ama işe gelmek zorundayım. Dinlenemeyincede sürünüyorum yazık bana.:KK61:

Vi kitapta istediklerimi ekledim. Ama sizlerden ricam illa istediklerim listesinde olmasına gerek yok. Hiç alakasız bi kitapla karşılaşmakta memnun eder beni. Sizin okuyup beğendiğiniz kitabı listemde yok diye göndermemezlik yapmayın yani:KK70:
Yılbaşı çekilişinde bana hiç okuma ihtimalim olmayan bir kitap geldi (ki o çekiliştede bunu istiyordum) Şimdi o kitaba Bayıldım.
Kütüphanem vikitapta güncel. Seçtiğiniz kitap kütüpanemde olmasın kafi:KK70: Okuduğum kitapların bi kısmını okuduklarıma eklemek yerine kütüphaneme eklemişim. Düzenleme yapsamda sizin için fark etmez o kısmın tamamı elimde olan kitaplar nasılsa.
Çok mu yüzsüzüm ne:KK70:
İlla okumak istediklerin listesinden seçcez diyorsanızda güncelledim baya zaten yine eklerim durup durup. Gönlünüzden nasıl geçerse artık. Ay çok heyecanlı bilinmezi beklemek.
:KK49:
Cok gecmis olsun Simurgcum dun de yazacaktim aklimdaydi da kaldi gitti oyle.
Haftasonu sinavlari benim uzerimde cok fena bir yuk su an gerim gerim geriliyorum:KK48:

Yok canim ne yuzsuzlugu ne istedigini soyluyorsun iste ne var bunda:KK19:
Profilini incik cincik inceler buluruz bir seyler artik:KK8:
Bence de cok heyecanlii:rolleyes:

aa sende mi aöf :/ Hangi bölüm? Çalıştın mı hiç? Ben sorulara bakcam diyorum hergün ama iş yoğun oluyor erteliyordum. şimdide başımı kaldırasım gelmiyor. Önüme açtım bakcam soruları sınavdan bi gün önce bakmayla ne olursa artık:S
Sanırım içten içe çana güveniyorum.

Araya başka kitap sokmadan bitirde elinde sürünmesin madem. Duymamıştım o kitabı.

Zaten ayni anda iki kitap okuyamiyorum:KK53:

Yarim da birakamiyorum:KK47:

Takintili bir insanim ben:KK48:

aa sende mi aöf :/ Hangi bölüm? Çalıştın mı hiç? Ben sorulara bakcam diyorum hergün ama iş yoğun oluyor erteliyordum. şimdide başımı kaldırasım gelmiyor. Önüme açtım bakcam soruları sınavdan bi gün önce bakmayla ne olursa artık:S
Sanırım içten içe çana güveniyorum.

Evet ben de aof:KK51:

Ilahiyat benim bolum. Sirayla hepsini okuyasim var:KK48:Sen hangi bolumdesin?

Calisamadim malesef hic ben de bugun cumartesi gunku sinavin sorularina bakicam. Cumartesi de pazar gunku sinavin sorularina bakicam. Amca bu kadari yetisir zaten:KK17:

Canim sorularla cok da guzel oldu ben ilk sinava sadece sorulara bakip girdim 3 dersimden 2 tanesi 100du. Cumartesi gunu giremedim sinava yanlis yere gitmisim ama pazar gunku sinavlar cikmis sorular sayesinde oldu :KK48:
Ikinci sinavda cikmis sorulardan cok cikmiyor diyen oldu bana gecen gun. Ama su saatten sonra mumkun degil oturup hepsine birden calisamam. Cikmis sorular isime yarar diye umuyorum:KK48:

içimi açtın valla canım umudum yok olmuştu. Çıkmış sorulara nerden bakıyorsun?
Bende işletme 2. sınıf.
İnş veririz dersleride üstümüzden atarız yükü.

içimi açtın valla canım umudum yok olmuştu. Çıkmış sorulara nerden bakıyorsun?
Bende işletme 2. sınıf.
İnş veririz dersleride üstümüzden atarız yükü.
Esim de isletme okuyor benim:KK48: 1 ama daha o:KK48:

Ben de 1.sinifim bi de 4 yilliga tamamlama dusuncem var bakalim bu calismaya nasi tamamlancaksa:KK53:

Canim googledan dersin adini yaziyorum cikmis sorular diyorum ornek vereyim mesela "islam inanc esaslari cikmis sorular" diyorum. Altta cikiyor. Aofsoru.com sanirim. Siteye direk girdigim zaman bulamadim da ben ondan boyle anlattim:KK48:

X