Kitap Gün Etkinliği-2

evet senin listeye baktım biraz ordan bende okumak istediğimi ekleyim senin okumak istediklerinden çoğu benimde aklımda :KK66:

Cok kitap var okunacak:KK48:

Yetisemiyorum artik yeni cikan kitaplara:KK51:

Ben de yarin inceleyecegim listelerinizi. Heyecan yaptim simdi:rolleyes:

ya hızlıydı aslında ama 15 gündür baya yavaş yoksa iyiydi üye değildim ben ama arkadaşım giriyordu onun üyeliği vardı hızlıydı :KK43:

Önceden böyle değildi ama site kurucuları artık pek ilgilenmiyor sanırım, umarım böyle devam etmez

Bize denk gelmis demek ki:KK51:

Duzelir herhalde ilerleyen zamanlardao_O

Ben birkac kisiyi daha davet ettim.

Onlardan cevap alinca cekilisi yapalim artik:KK76:

Bu arada gonderim tarihi iyi mi sizin icin?

En gec 10 u.

Tamam canim o zaman.

Herkese uyarsa kalsin boyle
tamam benim için olur hertürlü birde mesela alacağımız kitap diyelim 10 tl birimiz 10 tl diğerimiz 20 tl lik kitap yollamasın ona göre ayarlayalım derim birde direk siteden gönderirim mesela ben o zaman en az 20 tl olması gerek ya ona göre alalım derim kitap alacaklar için uygun mudur benim için önemli değil ama haksızlık olmasın diye düşündüm herkese uyarsa gerçi kitap göndereceğimizzaman konuşuruz ama yinede yazayım :KK66:

tamam benim için olur hertürlü birde mesela alacağımız kitap diyelim 10 tl birimiz 10 tl diğerimiz 20 tl lik kitap yollamasın ona göre ayarlayalım derim birde direk siteden gönderirim mesela ben o zaman en az 20 tl olması gerek ya ona göre alalım derim kitap alacaklar için uygun mudur benim için önemli değil ama haksızlık olmasın diye düşündüm herkese uyarsa gerçi kitap göndereceğimizzaman konuşuruz ama yinede yazayım :KK66:
Evet bence de oyle olsa haksizlik olmaz. Alt sinir 20 ust sinir 25 olsun. 1 kitap zaten bazen kampanyayla 10 tl oluyor. 2 kitap alinirsa oyle durumlarda kimseye haksizlik yapilmis olmaz.Hoppa

Ben de direk siteden gondermeyi dusunuyorum.

Uzerinde fatura olur muhtemelen. Ve ozenilmis olmayacak bu durumda hediyelere.

Bu da sorun olmasin litfen:KK22:

Evet bence de oyle olsa haksizlik olmaz. Alt sinir 20 ust sinir 25 olsun. 1 kitap zaten bazen kampanyayla 10 tl oluyor. 2 kitap alinirsa oyle durumlarda kimseye haksizlik yapilmis olmaz.Hoppa

Ben de direk siteden gondermeyi dusunuyorum.

Uzerinde fatura olur muhtemelen. Ve ozenilmis olmayacak bu durumda hediyelere.

Bu da sorun olmasin litfen:KK22:
evet bende aynısını düşünüyorum siteden almak daha iyi benim içinde bende direk siteden yollayacağım mecbbur normalde de hep netten alıyorum iki iş olmasın kargo direk gitmiş olur :KK66:

Ay cok heyecanliii:rolleyes::rolleyes:

Herkes gelsin de aylar herkes icin uygunsa hemen bi ozel mesaj grubu kurup kitaplari secelimm:KK6:

vi kitabım çok güncel diil bi el atayım o zaman.
Ayı değişmek isteyen olursa değişirim bu arada. Benim açımdan sorun yok.
Evett 2 sayfa sadece okumak istediklerin. Azicik cogalt da surpriz olsun:KK48:

Ben de degismek isteyen olursa degisebilirim. Haziran ve subat aylari haric. Sehir disinda olacagiz da ay baslarinda:KK48:

aslında kütüphanemde olmayan her kitap mutlu eder beni. Yani sizin sevdiğiniz bir kitap kütüphanemde yoksa şanslıyım demektir:KK70:
Kütüphanem güncel. Okuduklarım ve okumak istediklerim güncel değil.

X