Kitap Gün Etkinliği-2

Tamamm senin de katilacagin kesinlestigine gore 5 kisi olduk. Guvendigin ve davet etmek istedigin kisiler varsa onlari da bekleriz:KK48:

6 kisi olalim baslatalim o zaman hemen sabirsizlaniyorumm:KK9:

Hoşgeldin o zaman:KK19:

Hoş bulduuum :KK49:
hiç kimsenin vikitap ismi yok bu arada bende :oops:

5 kişide başlarız hiç kimse gelmezse napalım

Benim için hiiiç sorun değil, zaten zamanla oturacak gibi duruyor :KK51:

Benimki de TheBlackPearl.

Ama sadece okumak istediklerimi ekleyebildim:KK48:

Birazcik fazlalar:KK22:

bence ekleyelim bakarız ordan karışırsa:KK66: bu arada seni takip ettim :KK66:

Ben de bilgisayara geceyim de sizleri takibe alacagim simdi telefonla ugrasamam. Zaten yazilari bit gibi o sitenin:KK53:

bende aklıma geldikçe ekliyorum vikitapa okuduğum kitapları üyeliği alalı daha birkaç ay olduda:KK70:

Ben de acip birakmisim. Bu etkinlik olunca duzenlemeye basladim. Anca okumak istediklerimi ekleyebildim. Cok yavasti deli etti beni :KK48:

Ben de bilgisayara geceyim de sizleri takibe alacagim simdi telefonla ugrasamam. Zaten yazilari bit gibi o sitenin:KK53:

Ben de acip birakmisim. Bu etkinlik olunca duzenlemeye basladim. Anca okumak istediklerimi ekleyebildim. Cok yavasti deli etti beni :KK48:
evet çok yavaş bende arada ekliyorum okumak istediklerimi ama benim liste o kadar karışık ki her telden kitap var dahada eklerim geniş yelpaze :KK70:
bu arada yazayım eğer yollayacağınız kitap sizde varsa elinizdeki kitabıda yollayabilirsiniz hatta çok beğendiğiniz bir kitapta olur burdan yazayımda her kitaba varım :KK66:

evet çok yavaş bende arada ekliyorum okumak istediklerimi ama benim liste o kadar karışık ki her telden kitap var dahada eklerim geniş yelpaze :KK70:
bu arada yazayım eğer yollayacağınız kitap sizde varsa elinizdeki kitabıda yollayabilirsiniz hatta çok beğendiğiniz bir kitapta olur burdan yazayımda her kitaba varım :KK66:

Aynen benim liste de oyle:KK48:

Yorumuna veya konusuna denk geldigim ve begendigim her kitabi ekledim:KK48:

Korsan ve cok yipranmis olmamasi kaydiyla tabii:KK49:

axelia onunki dur tam adını bulayım takip ediyorumda ben onu:KK70: Axelia ymış aynıymış a büyükmüş:KK66:

Tamam tesekkurler :KK15:

Onu da ekledim.

Ben birkaç senedir kullanıyorum artık kitap eklemek rutinim oldu :) bir de şu hız sorununu cozseler :)

Aynen benim liste de oyle:KK48:

Yorumuna veya konusuna denk geldigim ve begendigim her kitabi ekledim:KK48:

Korsan ve cok yipranmis olmamasi kaydiyla tabii:KK49:

Tamam tesekkurler :KK15:

Onu da ekledim.
evet senin listeye baktım biraz ordan bende okumak istediğimi ekleyim senin okumak istediklerinden çoğu benimde aklımda :KK66:

X