Kitap Gün Etkinliği-2

Canim ilk defa ankarada yurt ici kargodan bir sey gelecekti. Belki ankaradaki subeler iyidir demistim kendimce. Ama yok. Onceki sehrimde de igrencti. Burda da igrencmis demek ki. Kesinlikle sikayet edicem artik.

Sen moralini bozma hic. Senlik bir durum yok:KK19:

tamam kavuşur kavuşmaz yaz senden daha çok heyecanla bekliyorum şu an
Aradim musteri hizmetlerini canim. Sikayet olusturuldu. Geri donus yapilacakmis guya. Daha ses yok. Sube numarasini ariyorum acan eden yok zaten. Onceki sehrimde de ayni sey oluyordu. Numarayi ariyordum kimse acmiyordu. Orda benim numaram var. Insan arar kargoyu getirince. Asagidaki zilde problem var bizim. Normaldeolmaso gereken yerde degil. En asagida. Normal yeri calismiyor. Oraya siyah bant yapistirdim asagiya da cart bi pembe kagida kapi numaramizi yazdim. Insan bi merak eder ya burda siyah bant var ne ola ki bu falan diye. Arar yani. Yok. Bu kadar umursamazlar. Aras kargo ariyor mesela..

Bugun gelmez artik kargom. Yarin gider ben alirim muhtemelen. Gidince de yapacagimi biliyorum. Bu kadar sorumsuz olunmaz ..

Sinirim tepeme cikti.:KK12:

Canım ya malesef bende göndermiş bulundum inşallah bi sorun çıkmadan gelir :KK43:

Gelmez buyuk ihtimal. Yine ayni sey olacak sanirim.
Ulasabilsem gam yemem.

Hata bende en basta bu firmaya guvenmeyip de yazsaydim keske buraya yurticiyle gondermeseniz olur mu deseydim.. Belki her sehirde berbat degildir demistim.

Neyse akillandim artik :KK51:

Ay benimde hala siparis hazırlanıyor kaç gündür ne siparismis arkadas:-) bu arada bende yurticini seçmişim bilseydim başka bişey secerdim sonuçta bişey farketmeyecekti ya kusura bakam kitap asigi:KK43: zaten daha kitaplarında ortada yoktan aman geç olsun güç olmasın diyim bari kusura bakma :KK43:

Ay benimde hala siparis hazırlanıyor kaç gündür ne siparismis arkadas:-) bu arada bende yurticini seçmişim bilseydim başka bişey secerdim sonuçta bişey farketmeyecekti ya kusura bakam kitap asigi:KK43: zaten daha kitaplarında ortada yoktan aman geç olsun güç olmasın diyim bari kusura bakma :KK43:
Yok canim ne kusuru ya sizlik bir sey yok ki.:KK19: Asil siz kusura bakmayin gerdim hepinizi biraz.:KK43:

Boyle olcagini bilsem bastan rica ederdim.

Ben caresini bulucam onun. Gerekirse asagida her yere not yazicam. Veya baska bir sey bulurum artik. O kargolarim eve gelecek.En Büyük KK

X