Kitap Gün Etkinliği-2

Kitap asıgı kitapların kargoya verildi. Cok cabuk temin edildi. Maasallah.
İşin ilginci Beni bulun kitabı kendi siparişimdede ekliydi o temin edilmiş. Madem bugün temin edilebildi dün neden seninkii iptal ettiler sinir oldum. Ama olsun Şimdi seçtiğim kitaplar umarım daha mutlu eder seni.
İyi hafta sonları herkese benim siparis hala temin edilmemiş bakalım 10 una yetişecek umarım ne diyim:-) elimdeki kitapları da erittim sayılır ya okuyacak 6 kitabım kaldı 3 ucunu okuyorum aynı anda 10 tanesini de okudum 2 de yarım kalmış zorla okuduğum kıtap var her gece 5 er sayfa inşallah bitecekler:-)
Yetişir yetişir gecikirsede senin elinde olan bişey değil ki sonuçta.
Neler okuyosun bakalım bahset azcık. Denk gelemiyorum pek seninde.

İşin ilginci Beni bulun kitabı kendi siparişimdede ekliydi o temin edilmiş. Madem bugün temin edilebildi dün neden seninkii iptal ettiler sinir oldum. Ama olsun Şimdi seçtiğim kitaplar umarım daha mutlu eder seni.

Ahmet Ümit masal masal içinde kitabını okudum en son masal kitabı ama severim öyle kitapları
Birde Kitapasigina siparis verirken Dex yayınlarında indirim vardı bir ara bir fantastik seri okudum 5 kitap lux serisi diye onu aldım tüm seriyi almistim ilk iki kitabı 12 tl diğer 3 kitabı serinin 9 tl ydi gözüm döndü o seriyi okudum böyle alacakaranlık havası var ama aksiyon falan daha fazla şimdi Sherlock okuyorum ondan sonrada Guguk kuşu adli dedektifi kitabı okuyacağım daha elimde de kitap var bakalım :-) seninle denk gelmiyoruz zaten bende siteye çok giremiyorum kitap okuyorum boş vakitlerimde zaten hemen gece oluyor sonra:-) sen nasılsın nasıl gidiyor :KK66:

Ahmet Ümit masal masal içinde kitabını okudum en son masal kitabı ama severim öyle kitapları
Birde Kitapasigina siparis verirken Dex yayınlarında indirim vardı bir ara bir fantastik seri okudum 5 kitap lux serisi diye onu aldım tüm seriyi almistim ilk iki kitabı 12 tl diğer 3 kitabı serinin 9 tl ydi gözüm döndü o seriyi okudum böyle alacakaranlık havası var ama aksiyon falan daha fazla şimdi Sherlock okuyorum ondan sonrada Guguk kuşu adli dedektifi kitabı okuyacağım daha elimde de kitap var bakalım :-) seninle denk gelmiyoruz zaten bende siteye çok giremiyorum kitap okuyorum boş vakitlerimde zaten hemen gece oluyor sonra:-) sen nasılsın nasıl gidiyor :KK66:
oo coşmuş gidiyorsun sen maaşallah. :KK66:
Bu hafta bişey okumadım bende. Elime kitap alasım gelmedi. Aslında bol vaktimde vardı.. Simdide ne okusam diye seçmeye çalışıyorum.

Dex in bela ve vahşi kitapları da çok güzel muhtemelen beğenirsin. Benim kitaplarım da hala korgoya verilmesi güya iki gün içinde temin edilecekti kaç gün oldu :-(

oo coşmuş gidiyorsun sen maaşallah. :KK66:
Bu hafta bişey okumadım bende. Elime kitap alasım gelmedi. Aslında bol vaktimde vardı.. Simdide ne okusam diye seçmeye çalışıyorum.
Ya geçen ay bende böyleydim başlayınca devamı geliyor ama rastgele birini al başla derim insan çok kitap olunca seçemiyorda:-)

Dex in bela ve vahşi kitapları da çok güzel muhtemelen beğenirsin. Benim kitaplarım da hala korgoya verilmesi güya iki gün içinde temin edilecekti kaç gün oldu :-(
Dexten o kadar kitap aldım ki bu seriye beraber hepsi Dexmis şansıma bela yi bana hediye yollamislar okumadim daha onu ama Dex hoşuma gidiyor ama kitaplar genelde ince hep konu da hep fantastik ben fantastik seri sevdiğinden dexten çıkmış direk alıyorum birde epsilon yayınlarının konuları güzel gözüm kapalı alırım o yayınlardan kitap ki zaten çoğu kitaplarını okumusumdur:-)

İyi pazarlar kitap kurtları :KK66: shelock kitabını bitirdim geldim sırada Guguk kuşu var kendimi polisiyeye adadim bu ara :-) e siz ne yapıyorsunuz ses yok bişey yok burda :-)

Dün gece yatrken milyon kez okuduğum Küçük Prensi tekrar okudum. Her okuduğumda daha bi çok seviyorum gerçi. Bugünde genç prensin dönüşünü bitiririm diye düşünüyorum.

Bende ona şaşırdım ya tedarik süresi sitede hala 1 gün yazıyor işin tuhaf kısmı. diğer kitaplarıda söyleyim bari nasılsa onları almıyorum simdi:KK70:
mart menekseleri - cok severim kendisini herkese onu alasım geliyor:KK70:
mutlu olmak isteyen adamdı diğeride yazarın kitaplarını bende merak ediyordum listende görünce secmiştim ama hiçbiri nasip değilmiş :KK70:
acaba şimdi ne gelcek sana:KK70:

apar topar gittim demişsin inş hastalık gibi bi durum yoktur keyfi dir.
Komşunda kolini niye acıp bakıyo canım aaaa ayıp bişi

Bana nasip degilmis demek ki:KK48:

Cok guzel kitaplarmis ama bu seferkiler daha guzel dedigin icin uzulmuyorum:KK48:

Yokcanim keyfi. Izin alma durumu bi anda oldu. Ciktik gittik oyle.

Koliyi acmaz umarim zaten de uzerinde kitaplarin isimlerivar

yok canım Brida :KK53:
Allahtan Benim Hüzünlü Orospularım değil sona kalan :KK53::KK53::KK53:

Bence de:KK70: iyi ki sona o kalmamis:KK48:

Tatlım kitaplar temin edildi kargoya verilirse bugün evde yoksun . Komsun umarım benim kolimide alır.
Kargoya verilmedi sanirim canim daha?

Döndüm. ben evime.

İyi hafta sonları herkese benim siparis hala temin edilmemiş bakalım 10 una yetişecek umarım ne diyim:-) elimdeki kitapları da erittim sayılır ya okuyacak 6 kitabım kaldı 3 ucunu okuyorum aynı anda 10 tanesini de okudum 2 de yarım kalmış zorla okuduğum kıtap var her gece 5 er sayfa inşallah bitecekler:-)

Hadi bekliyorum valla dort gozle:KK48:

O kadar kitabi ayni anda nasi idare edebiliyosun:KK45:

Ayy yarin gelir heralde. Veya sonraki gun:rolleyes:
Beni bulun'u da ben alirim artik bana gelmeyesi varmis:KK75::KK48:

Kizlar yurtici kargoyla gondermeseniz bana ya?

Cok mu gec oldu bunu soylemek icin bilmiyorum ama degistirebilirseniz cok mutlu olurum. Eve getirmiyorlar. :KK12:

Bu kadar igrenc bi kargo firmasi daha yok.:KK62:

Tuh keşke baştan söyleseydin. Ya da söyledin mi ben hatırlamıyorum. Çok moralim bozuldu ya. Bi arasana tatlım yakınlardaysa getırırler belkı hatta musterı hızmetlerını ara sıkayet et. o zaman gun ıcınde teslımat yapıyorlar. Sıkayetcı ol mutlaka ama. dırek subeyle temasa gecıyorlar cunku.

X