Kitap Gün Etkinliği-2

evet bende öyle dedim 5 gün naptınız be dedim valla belki sürpriz yaparlar umut ediyorum :KK70: ben kargoyu takipteyim siparişi de sana haber veririm burdan geri sayarız :KK70:

Hadi bakalim bekliyoruz :KK48:

ben sana bir sürpriz kitap yolluyorum listende var mı bakmadım kendi listemde olan sende de olsun dediğim bir kitap geliyor :KK23::KK23: diğerleri listeden ama :KK53: umarım okumamışsındır notumuda burdan yazarım sana:KK68::KK50:

Aa tesekkur ederiiim.
Merakimi artirin boyle aferin ya. Catlamak uzereyim meraktan:63:

paket bugün kargolanmış ama eksik gönderim yapmış olabilir firma, bu konuda endişelerim var.
paketi teslim aldığın zaman haber verebilirsen içim rahatlamış olur :oops:
böyle aksiliklerle karşılaşmaktan çekindiğim için kendi adresime istemiştim geçen ay, ben iş yerimden kargolamıştım, bu ay iş yoğunluğum yüzünden ilgilenemem korkusuyla doğrudan göndereyim dedim ama bu kez de panik oldum :KK61:

Geldi kargomm:rolleyes:

2 kitap var. Eksik mi canim? Eksikse ne olacak? Benlik bir durum var mi?

bu arada benimki de notsuz ama bir e-ticaret sitesinden değil yayınevinden gelecek canım o yüzden fark edersin sanıyorum ki :KK51: @kitap_asigi

Notsun olsun canim ne olacak. Bunu sorun yapacak kisiler degiliz bence grupca.

Eveeeet ilk kargom geldi iki dakika once. Hatta kargocuyla apartman kapisinda karsilastim:KK70:
Bizim asagi kapinin zili sorunlu da onu halledeyim diye inmistim. Adamcagiz da zili ariyomus zaten iyi ki inmisim:KK70:

Hemen fotograf cekip yukluyorum.

Screenshot_2016-03-03-10-45-03-1.png

kitapkokusu kitapkokusu

Coook tesekkur ederimm cok guzeller. :KK200::KK68:
Bu yazardan hic kitap okumamistim daha once. Hemen tanismak istiyordum. Ama bir turlu sira gelmiyordu. Cok begendim. Kesene bereket:KK15:

Eki Görüntüle 1787691

kitapkokusu kitapkokusu

Coook tesekkur ederimm cok guzeller. :KK200::KK68:
Bu yazardan hic kitap okumamistim daha once. Hemen tanismak istiyordum. Ama bir turlu sira gelmiyordu. Cok begendim. Kesene bereket:KK15:
Canım eksik gelmiş yayıneviyle görüştüm diğerinin gönderimi de büyük ihtimalle bugün yapılacak. Marquez benim en sevdiğim yazardır, dedem derim ben ona. Listemde sadece 1 tane kitabı vardı ama diğerini daha çok beğeneceğini düşünüyorum. Aslında liste dışı almazdım ama 2si listenden 1 tanesi de aynı yazar :) umarım beğenirsin. Şimdiden keyifli okumalar diliyorum.
Aksaklık için özür dilerim. Umarım en kısa sürede diğer kitap da ulaşır.

Güle güle oku canım, kitapkokusu kitapkokusu kesene bereket

Tesekkur ederim canim:KK15:

Oh Og bebeklerin gelmeye başlamış.
Keyifle oku inş. Kitapkokusu kesene bereket.
Yeni yazar yeni tat şaslısın o zaman:KK66:

Evet gelmeye basladilar cok guzel bi duygu :KK76:

Tesekkur ederimm:KK15:

Canım eksik gelmiş yayıneviyle görüştüm diğerinin gönderimi de büyük ihtimalle bugün yapılacak. Marquez benim en sevdiğim yazardır, dedem derim ben ona. Listemde sadece 1 tane kitabı vardı ama diğerini daha çok beğeneceğini düşünüyorum. Aslında liste dışı almazdım ama 2si listenden 1 tanesi de aynı yazar :) umarım beğenirsin. Şimdiden keyifli okumalar diliyorum.
Aksaklık için özür dilerim. Umarım en kısa sürede diğer kitap da ulaşır.

Listeme ekledim diye hatirliyordum ama okumak istediklerime eklememisim. Listemde gorunuyor nereye eklendi bilmiyorum artik:KK48: cok isabetli bi secim olmus tekrar cok tesekkur ediyorum cok mutlu oldum:KK200:
Aksaklik da senin elinde olan bir durum degil canim ne ozru. Hiiiic problem degil. Yarin gelir o zaman digeri de:KK49:

Hala temin edilemedi:mad:

Ben bu ay sag cikamicam heralde:KK53:
Orta yerimden boluncem merakimdan:KK48:

Saka bi yana, dursun bakalim biraz sıkıntı degil. Galiba sehir disina annemlere gitme durumumuz var haftasonuo_O insallah hicbir kitabimi kacirmam:KK51:

Kitap aşıgı bir kitap temin edilemiyor diye mail geldi şimdi :/ Siparişimi iptal ettim. Yoksa kitap eksik olarak gönderilecekti. Şimdi o kitap yerine başka kitap seçip siparişimi gireceğim. Benim kargom sana baya geç ulaşacak bu durumda ama benden kaynaklı değil.:KK43:

Kitap aşıgı bir kitap temin edilemiyor diye mail geldi şimdi :/ Siparişimi iptal ettim. Yoksa kitap eksik olarak gönderilecekti. Şimdi o kitap yerine başka kitap seçip siparişimi gireceğim. Benim kargom sana baya geç ulaşacak bu durumda ama benden kaynaklı değil.:KK43:
Hangi kitap ki o merak ettim simdio_O

Temin suresi kisa olup da temin edilememesi ilgincmis gercekten kitapyurdu cok kotuye gidiyor bence..

Olsun canim sorun degil canini sıkma hic :KK19:

Beni bulun . Kendime de sipariş etmiştim. o sipariş duruyo başka kitaplarda eksik bakalım ondada iptal edecekler mi.
Sonuç olarak diğer alacağım kitapları da değiştirdim yeni siparişimi verdim. İnş bu sefer aksilik olmaz.

Hatta şimdi kitaplardan biri temin edildi bile ama diğerinin günü 3 gün diyor:/ Ama emin ol beklediğine değecek. Tarzına göre seni mutlu edeceğini düşünüyorum kendimede alcaklarım listesinde olan bir kitap çoook merak ediyorum bende.

Ben sehir disina annemlere geldim dun apar topar. Eve bi kargo daha gelmis bugun. kitapkokusu kitapkokusu 'nun siparisi. Kargoyu komsuya vermis adam. Insallah adi degisik olan kitaplardan biri degildir. :KK48:(Iri Memeler Genis Kalcalar gibi) Insanlarin aklina neler gelir. Daha adam gibi tamismiyoruz bile komsuyla:KK48:

Beni bulun . Kendime de sipariş etmiştim. o sipariş duruyo başka kitaplarda eksik bakalım ondada iptal edecekler mi.
Sonuç olarak diğer alacağım kitapları da değiştirdim yeni siparişimi verdim. İnş bu sefer aksilik olmaz.

Oyle zor bulunan bi kitap da degil aslindao_O
Insallah seninki iptal olmaz.

Hatta şimdi kitaplardan biri temin edildi bile ama diğerinin günü 3 gün diyor:/ Ama emin ol beklediğine değecek. Tarzına göre seni mutlu edeceğini düşünüyorum kendimede alcaklarım listesinde olan bir kitap çoook merak ediyorum bende.

Eminim zaten cok guzel kitaplar sectiginizden. Cok merak ediyorum. Sabirsizlikla heyecanla bekliyorum. Uzun surebilir sorun degil benim icin. Pazartesi evde olacagim zaten anca. Beklerimm sonrasinda da.:KK15:

Oyle zor bulunan bi kitap da degil aslindao_O
Insallah seninki iptal olmaz.

Eminim zaten cok guzel kitaplar sectiginizden. Cok merak ediyorum. Sabirsizlikla heyecanla bekliyorum. Uzun surebilir sorun degil benim icin. Pazartesi evde olacagim zaten anca. Beklerimm sonrasinda da.:KK15:
Bende ona şaşırdım ya tedarik süresi sitede hala 1 gün yazıyor işin tuhaf kısmı. diğer kitaplarıda söyleyim bari nasılsa onları almıyorum simdi:KK70:
mart menekseleri - cok severim kendisini herkese onu alasım geliyor:KK70:
mutlu olmak isteyen adamdı diğeride yazarın kitaplarını bende merak ediyordum listende görünce secmiştim ama hiçbiri nasip değilmiş :KK70:
acaba şimdi ne gelcek sana:KK70:

apar topar gittim demişsin inş hastalık gibi bi durum yoktur keyfi dir.
Komşunda kolini niye acıp bakıyo canım aaaa ayıp bişi

Ben sehir disina annemlere geldim dun apar topar. Eve bi kargo daha gelmis bugun. kitapkokusu kitapkokusu 'nun siparisi. Kargoyu komsuya vermis adam. Insallah adi degisik olan kitaplardan biri degildir. :KK48:(Iri Memeler Genis Kalcalar gibi) Insanlarin aklina neler gelir. Daha adam gibi tamismiyoruz bile komsuyla:KK48:
yok canım Brida :KK53:
Allahtan Benim Hüzünlü Orospularım değil sona kalan :KK53::KK53::KK53:

İyi hafta sonları herkese benim siparis hala temin edilmemiş bakalım 10 una yetişecek umarım ne diyim:-) elimdeki kitapları da erittim sayılır ya okuyacak 6 kitabım kaldı 3 ucunu okuyorum aynı anda 10 tanesini de okudum 2 de yarım kalmış zorla okuduğum kıtap var her gece 5 er sayfa inşallah bitecekler:-)

X