Kitap Gün Etkinliği-2

IMG-20160308-WA0005.jpg
IMG-20160308-WA0004.jpg
IMG-20160308-WA0003.jpg

ay sinir oldum iki kitabı temin edemediler kaç gündür ya o kadar zor mu acaba nerde bu kitap yurdunun yeri gidip gezecem birgün ya nasıl biyer meraktayım cidden :KK70:

Valla ben de cok merak ediyorum onu:KK48:

Kitapyurdu ya cok yogun ya da iyice bosladi gibi geliyor bana..

Ya marcus zuzak ıan it dalşı serisi vardı 3 kitap 10 lira almadım acaba alsamıysım

Tekrar gidersen al bence. Begenen cok kisi var o seriyi. Ben okumadim bilmiyorum ama fiyati da iyiymis kesin alirdim:KK48:

Bence de insanin cani cekiyor.. Fuarlari cok severim. Ama aksi gibi konyada da tuyap olmazdi. Ankarada da yok:KK43: keske olsa..keyifle oku canim:KK19:

Valla ben de cok merak ediyorum onu:KK48:

Kitapyurdu ya cok yogun ya da iyice bosladi gibi geliyor bana..

Tekrar gidersen al bence. Begenen cok kisi var o seriyi. Ben okumadim bilmiyorum ama fiyati da iyiymis kesin alirdim:KK48:

Bence de insanin cani cekiyor.. Fuarlari cok severim. Ama aksi gibi konyada da tuyap olmazdi. Ankarada da yok:KK43: keske olsa..keyifle oku canim:KK19:
Ya zaten aslında tüyap internetten çok pahalı ben sadece fuar havası tenefüs edeyim diye gidiyorum ama bunda baya indirim vardı

Ya zaten aslında tüyap internetten çok pahalı ben sadece fuar havası tenefüs edeyim diye gidiyorum ama bunda baya indirim vardı
Tuyapta da baya indirim vardi sanki. Gordugum kadariyla:KK48:
Dex yine 5 tl 10 tl kampanyasi yapmis kuzenime kitap aldirmistim:KK70:. Genelde idare edermis fiyatlar:KK48: poster ayrac cantalar rozetler derken cokguzel seyler varmis:21:

Gitmeyi cok istiyorum ama kismet degil demek ki:KK51: benim yerime de o havayi tenefus et:KK48:

Kitapyurdundan mesaj geldi simdi.

5434888 nolu siparisinizde henuz temin edemedigimiz 1 adet urunun temini icin 2 gun bekleyebilir veya kitapyurdu.com siparis takibi bolumune ulasabilirsiniz diyor.

deadline deadline senin siparis sanirimo_O

ya bu kitap yurdu iyice cozuttu :S benimde siparişim bir kitap temin edilemedi diye bekliyor günlerdir bakalım sonuç ne olcak.

ya bu kitap yurdu iyice cozuttu :S benimde siparişim bir kitap temin edilemedi diye bekliyor günlerdir bakalım sonuç ne olcak.
Bence de ya.:KK12:

Biz mi cok yuklendik acaba:KK53:

Benim de 1 hafta sonra birkac sey siparis etmem lazim sozluk vs. Fiyati da en iyi kitapyurdunda. Bakalim o ne olacak ne kadar bekleyecegim:KK43: kitap temin edilse bile kac gun boyu kargoya verilmeyi bekliyor siparis oylece:KK12:

Kitapyurdundan mesaj geldi simdi.

5434888 nolu siparisinizde henuz temin edemedigimiz 1 adet urunun temini icin 2 gun bekleyebilir veya kitapyurdu.com siparis takibi bolumune ulasabilirsiniz diyor.

deadline deadline senin siparis sanirimo_O
Ay evet benim siparis ya mesaj attım siparisi iptal edip bir kitabı değiştirdim bana secenek sunmuslar sagolsunlar çok yoğun galiba ya bende kendime siparis verecektim senin siparisi bekliyorum karışması diye ama çok yoğun :KK43: idefix e falan baktım en ucuz kitap yurdunda alacağım kitaplar bakalim ne olacak senin siparis bir gelse yine benimki yine önemli değil :KK43:

Degistirdigin kitap neydi bak merak ettim :KK48:
:-) ekstra Edgar Allan poe öykü kitabı geliyordu morgue sokagi cinayetleri ekstrasi gelmedi ya :KK43: o olmadan da liste tamamdı aslında onu sana ekstra yollayacaktim ama olmadı daha doğrusu yayinevinden kitap baskıda diye mesaj gelmiş bir hafta daha temin için beklemek istermisiniz yada iptal seçeneği vardı bende iptal ettim bir hafta sonra da geleceği meçhul yani seni bekletmeyim diye artık bir daha ki sefere kısmet degilmis:KK66:

5434888 nolu siparisinizde temin edilemeyen 0 adet urun icin para iadesi ya da alacak ceki secimini Kitapyurdu.com Siparis Takibi bolumunden yapabilirsiniz.

Bu mesajgeldi bugun de

:-) ekstra Edgar Allan poe öykü kitabı geliyordu morgue sokagi cinayetleri ekstrasi gelmedi ya :KK43: o olmadan da liste tamamdı aslında onu sana ekstra yollayacaktim ama olmadı daha doğrusu yayinevinden kitap baskıda diye mesaj gelmiş bir hafta daha temin için beklemek istermisiniz yada iptal seçeneği vardı bende iptal ettim bir hafta sonra da geleceği meçhul yani seni bekletmeyim diye artık bir daha ki sefere kısmet degilmis:KK66:
Aa merak ettigim tanismak istedigim yazarlardan biriydi o da. :KK51:

Kismet degilmis malesef.. Ekstra kitap dusundugun icin de coook tesekkur ederim canim :KK15:
Kitap aşığı sana çok acımasızlık yaptı kitapyurdu bu ay.

Evet ya bende bi sanssizlik var demek ki bana denk geldi hep.o_O

Aa merak ettigim tanismak istedigim yazarlardan biriydi o da. :KK51:

Kismet degilmis malesef.. Ekstra kitap dusundugun icin de coook tesekkur ederim canim :KK15:

Evet ya bende bi sanssizlik var demek ki bana denk geldi hep.o_O
Benim kendime olan siparişimdede tek kitap yüzünden günlerdir beklemede. Ama sende iptal olan Beni Bulun temin edildi gözüküyor.
bugün sıkıldım aradım iptalini isticem ama ulaşabilene aşk olsun.

Benim kendime olan siparişimdede tek kitap yüzünden günlerdir beklemede. Ama sende iptal olan Beni Bulun temin edildi gözüküyor.
bugün sıkıldım aradım iptalini isticem ama ulaşabilene aşk olsun.
Calisan sayilarini mi azalttilar acaba noldu anlayamadim ki..

Boyle devam ederse her ay her ay cekilmez de bekle dur:KK43:

Kitaplarin fiyatlari cok iyi aslinda ama beklemek cok kotu.

X