Kitap Gün Etkinliği-2

İçlerinden biri temin edilemedi:/ yarın inş temin edilirde kargoyada verilir. Bu arada temin edilenlerin temin edilme süreci daha uzun gözüküyordu ama hemen temin edilmiş :KK70:

İçlerinden biri temin edilemedi:/ yarın inş temin edilirde kargoyada verilir. Bu arada temin edilenlerin temin edilme süreci daha uzun gözüküyordu ama hemen temin edilmiş :KK70:
Valla bilemedim bende mi ugursuzluk var acaba.:KK48: 23 subattan beri temin edildigi halde bekledi durdu orda oylece. En son mail attim da simdi sevk edildi gorunuyor.:KK12:
hemen gelsin hemeeeen.:KK73:

yok yok benim içim rahat. yarın verilcek kargoya:KK70:

Hadi insallahh:KK48:

Grubunuz güncelleniyor mu ben de katılmak istiyorum.

Herkes onaylarsa katilabilirsin benim icin problem yokyok :)
Son aya ekleriz seni. Agustos oluyor sanirim. Her ay 30 liralik kitap gonderiyoruz icimizden bir kisiye. Gecen ay ilk gunumuzu yaptik. Bu ay 2.yi yapiyoruz. Vikitap profilinden okumak istediklerimize bakip ona gore kitap secip gonderiyoruz. Ilk sayfada ilk mesajda var zaten aciklamalar. :KK56:

@kitap_asigi siparişe not yazmayı unuttum ben ya kusura bakma isimsiz kargon deadline dan olacak kitapyurdundan gelen siparişi verdim aklıma geldi :KK70: tahmini süre 5 gün diyor artık kitap yurdu bir güzellik yapmazsa 5 gün sonra senindir kitapların :-) bu arada allice lidell taşınıyormuş siparişi biraz gecikecekmiş canım haber verelim sana onun kargosu biraz geç gelebilir :KK66:

@kitap_asigi siparişe not yazmayı unuttum ben ya kusura bakma isimsiz kargon deadline dan olacak kitapyurdundan gelen siparişi verdim aklıma geldi :KK70: tahmini süre 5 gün diyor artık kitap yurdu bir güzellik yapmazsa 5 gün sonra senindir kitapların :-) bu arada allice lidell taşınıyormuş siparişi biraz gecikecekmiş canım haber verelim sana onun kargosu biraz geç gelebilir :KK66:
Olsun canim sıkıntı degil :KK48:

Neeee 5 gun mu:KK57:

Cokmus be:KK48:

aaa bende not yazmadım :S
Ya affet beni kafam bu ara allak bullaktı Deadline şimdi yazmasa aklıma bile gelmezdi heralde :KK43:

aaa bende not yazmadım :S
Ya affet beni kafam bu ara allak bullaktı Deadline şimdi yazmasa aklıma bile gelmezdi heralde :KK43:
Ask olsun ya ne affetmesi. :KK19: Hiiiic sorun degil benim icin. Ben de sana yazamamistim galiba. o_OOlur boyle

Burdan alirim notlarinizi artik:KK48:

Ask olsun ya ne affetmesi. :KK19: Hiiiic sorun degil benim icin. Ben de sana yazamamistim galiba. o_OOlur boyle

Burdan alirim notlarinizi artik:KK48:
ben sana bir sürpriz kitap yolluyorum listende var mı bakmadım kendi listemde olan sende de olsun dediğim bir kitap geliyor :KK23::KK23: diğerleri listeden ama :KK53: umarım okumamışsındır notumuda burdan yazarım sana:KK68::KK50:

Yarin edilir insallah. Gerci edilse de bekletip duruyorlar ama bakalim..:KK51:

Begenmez miyimm:KK68:
Cok guzel kitaplar sectiginizden eminim:21:
paket bugün kargolanmış ama eksik gönderim yapmış olabilir firma, bu konuda endişelerim var.
paketi teslim aldığın zaman haber verebilirsen içim rahatlamış olur :oops:
böyle aksiliklerle karşılaşmaktan çekindiğim için kendi adresime istemiştim geçen ay, ben iş yerimden kargolamıştım, bu ay iş yoğunluğum yüzünden ilgilenemem korkusuyla doğrudan göndereyim dedim ama bu kez de panik oldum :KK61:

X