Kitabını Al da Gel

Dün başladığım kitap bugun bitti.
Canan Tan Pembe ve Yusuf başta güzel gelsede beni çok etkileyen bi kitap olmadı maalesef. Sadece bitirmek için okudum. Sıradaki kitabım livaneli konstantiniyye oteli:) inşallah bu güzeldir:))

Konstantiniyye Oteli'ni ben sevmiştim. Bence güzel bir kitap. Canan Tan benim hep mesafeli durduğum bir yazardı. Bir kanım ısınmadı, nedense.

Konstantiniyye Oteli'ni ben sevmiştim. Bence güzel bir kitap. Canan Tan benim hep mesafeli durduğum bir yazardı. Bir kanım ısınmadı, nedense.
Çok önce okumustum bi kitabını. Şimdide okuyunca bi daha bende bi adım uzak dururum galiba:) bu gece başlarım yeni kitabıma da inşallah:)

Sinan akyuz-incir kuslari yeni bitti. Dilini basit bulmusumdur hep sinan akyuzun. Mukemmel bir kitap degildi ama okurken sikilmadim. Bosna hersek - sirp savasiyla ilgili az da olsa bilgim oldu.

Sarah Jio - yesil deniz kabugu dun gece basladim.

bilindik yayınevlerinde pek yoktu canım mesela yabancı şahmeran'ın etiket fiyatı 32 tl idi 25 e satıyorlardı.
Ben kitap fuarına gittim mi zaten bilindik yayınevlerine pek uğramıyorum. Kitap fuarına gitme amacım daha çok bilmediğim yeni yayınevlerini, kitaplarını falan görmek.
Büyük yayınevlerinin kitaplarına marketlerden bile ulaşabiliyorsun. Ben zaten genelde internetten alışveriş yaptığım için kitap fuarındaki kadar indirimli geliyor hem de 12 ay süresince. Çok rahat %25-30 indirimli kitap alabiliyorum internetten. Bu sene ama İş kültür %30-35 indirim falan yaptı. İthaki de bazı kitaplarda %50 falan vardı.

ithaki ucuzdu evet bu sene ben de genelde kitapçımdan alıyorum arkadaş olduk daimi müşterisiyim diye net fiyatına veriyor hemen hemen 25 tl ise 20 tl ye falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…