Kitabını Al da Gel

Kitabım bitti. İskender pala'nın bu romanını okuyupta beğenmeyerek insan çok nadirdir bence
Aman ihmal etmeyin,Bu kitabı satın alın
Ve kalbinizin rafına yerleştirin :KK36:

IMG_20150315_160301.jpg
Bugün başlıyorum canım ablamın tavsiyesi üzerine ablam 'her insan mutlaka okuması gerekiyor'dedi bende duydum biliyorum
Dostoyevski'nin eserini ilk okuyuşum değil diğer eserlerini de çok sevmiş,beğenmiştim bu kitabı beğeneceğime inanıyorum

Iste benim basligimmm yehuu her turlu soruya ve tavsiyeye acigimmm canlarim benim icin bi yasam bicimi okumak... bunlar da en sevdigim kitaplarim. Kitapligimda yaklasik 500-600 kitabim vardir sanirim ama secmecelerim bunlar :21:

Eklentiler

• 1426431335729-133715709.jpg
    1426431335729-133715709.jpg
    101,7 KB · Görüntüleme: 74
Eki Görüntüle 1455848 Bugün başlıyorum canım ablamın tavsiyesi üzerine ablam 'her insan mutlaka okuması gerekiyor'dedi bende duydum biliyorum
Dostoyevski'nin eserini ilk okuyuşum değil diğer eserlerini de çok sevmiş,beğenmiştim bu kitabı beğeneceğime inanıyorum
çok severim Suç ve Cezayı kesinlikle okunması lazım olan bir eser. eğer okumadıysan bir de Karamazov Kardeşleri tavsiye ederim.

Iste benim basligimmm yehuu her turlu soruya ve tavsiyeye acigimmm canlarim benim icin bi yasam bicimi okumak... bunlar da en sevdigim kitaplarim. Kitapligimda yaklasik 500-600 kitabim vardir sanirim ama secmecelerim bunlar :21:
heyoooo hoş geldin
kitapların isimleri okunmuyor tam olarak. liste halinde yazsana, bir.

Hosbulduk cnm hemen yaziyorum

cavdar tarlasinda cocuklar-j.d.salinger-yky
ahmet umit-kavim-istanbul hatirasi-everest
Scott fitzgerald-muhtesem gatsby-everest
Stefan zweig-satranc-can yayınları
Pinhan-elif safak-dogan
yusuf atilgan-aylak adam-yky
Yasar kemal-yilani oldurseler-toros
murat mentes dublorun dilemmasi-iletisim
masumiyet muzesi orhan pamuk-yky
hakan gunday pic-dogan
zulfu livaneli leyalanin evi-engeregin gozu-dogan
albert camus yabanci-can
Ihsan oktay anar-puslu kitalar atlasi

Su an bir turk ailesinin oykusunu okuyorum cok guzel tavsiye ederim her gece yatmadan en az 20 syf ama biraz sarkittim bu ara.
bi de tavsiye edebilecegim bisey daha var kizlar ozellikle dunya klasiklerini iyi bir yayinevi baskisi okuyun. Çevirmen ve yayinevi cok onemli dunya klasiklerinde. Mesela iletisim yayinlari, ozellikle de is bankasi kultur yayinlari olabilir...

Bi ara kisisel gelisim cok okumustum secret, sinirsiz guc, yuzde yuz dusunce gücü...bunlar da listeye girebilir. Turk edebiyatı olarak yakup kadriden yaban guzeldir...

[QUOTE="sade86, post: 39964323, member: 645okumuştum bira kisialmamelisim cok okumustum secret, sinirsiz guc, yuzde yuz dusunce gücü...bunlar da listeye girebilir. Turk edebiyatı olarak yakup kadriden yaban guzeldir...[/QUOTE]
Ahhh bu kitabı almak çok istiyorum özetini okumustum bi yerde almam şart

Bi ara kisisel gelisim cok okumustum secret, sinirsiz guc, yuzde yuz dusunce gücü...bunlar da listeye girebilir. Turk edebiyatı olarak yakup kadriden yaban guzeldir...
dün akşamdan beri düşündüğüm kitap Yabandı bir türlü aklıma gelmedi ne kitap ne yazarı. konu aklımda kitap yazar yok, amnezi mi yaşadım nedir :)
evet Sherlock Holmes serisini ben de severim. çok güzeldir, Sir Arthur Conan Doyle'un dili.

Listede Türk yazarlarda Reşat Nuri Güntekin de Olmalı diye düşünüyorum. özellikle Acımak kitabı. Bir de Sebahattin Ali bütün öyküleri ve Romanları eklenebilir. Okumayan herkesin okuması gerekli, çok güzel eserler.

Listede Türk yazarlarda Reşat Nuri Güntekin de Olmalı diye düşünüyorum. özellikle Acımak kitabı. Bir de Sebahattin Ali bütün öyküleri ve Romanları eklenebilir. Okumayan herkesin okuması gerekli, çok güzel eserler.
şimdi müsait değilim, ev çok kalabalık, ama benim de aklıma geldi Reşat Nuri ve Sebahattin Ali geldi elbet, bence de listede olmalılar, düzenleyeceğim listeyi,
sizler de aklınıza gelenleri yazmaya devam edin.

şimdi müsait değilim, ev çok kalabalık, ama benim de aklıma geldi Reşat Nuri ve Sebahattin Ali geldi elbet, bence de listede olmalılar, düzenleyeceğim listeyi,
sizler de aklınıza gelenleri yazmaya devam edin.
Eve gitsem çok var aklımda ama şehir dışındayım ben de :) okuduklarımdan aklıma geldikçe yazarım, ya da aldığım önerilerden.

bu arada aranızda amatör bir şekilde kitap kapağı tasarlamayı bilen varsa bana bir özel mesajla ulaşabilirse nasıl sevaba girersiniz anlatamam. benim için çok ama çok önemli

X