Kitabını Al da Gel

Tamam o zaman sıradaki parçam sherlock holmes 'ten "gerçekler kanıt ister " olsun :)
güzel kitap ya bende okumuştum birkaç ay önce biraz aksiyon değilde düşündürücü buluyorum sherlock kitaplarını çok gizemli bir havası var ama seviyorum ben en son sherlock holmes arsen lupene karşı diye bir kitap okudum çok hoştu arsen lupeninde serisi varmış sherlock gibi o da onun tam tersi hırsız ama robin hood gibi biri herkesten çalmıyor falan o kitapta çok hoştu

Evet bende hep önce filmin kitabını okuduğum için filmleri sevmiyorum

Aynen bende daraldım bitirdim sonunda

Yemek yarışmasına katıldım da kazen müdürüm sağolsun kızarttı
çok hoş bende mi katılsam ne hayırlı olsun bende moda yarışmasına katıldımkaç kez kimse beni kızartmadı ya neyse yemek yarışması fazla hoş benim katagoriyi bekliyorum kurabişler

çok hoş bende mi katılsam ne hayırlı olsun bende moda yarışmasına katıldımkaç kez kimse beni kızartmadı ya neyse yemek yarışması fazla hoş benim katagoriyi bekliyorum kurabişler
tesekkürler Keklere katıl bnece oda hoşBen katılamıcam çünkü şu sıralar kilo vermem pek iyi gitmiyor veremyorum o yüzden kek yiyemem

Bugünlerde kitabı açamıyorum bile. Nerde saçma programlar var onları bulup izliyorum günümü öldürüyorum resmen. Yarın için kendime söz veriyorum en az 50 sayfa. Tabi bebiş iyi olursa:)))

math27 .!.:
Bugünlerde kitabı açamıyorum bile. Nerde saçma programlar var onları bulup izliyorum günümü öldürüyorum resmen. Yarın için kendime söz veriyorum en az 50 sayfa. Tabi bebiş iyi olursa:)))
Bnde yeni kitaba baslamadan iki üç film izliyeyim diyorum ama dizi izlemeyeli 2 sene oldu sanırım dizi hiç izlemem film daha keyifli

Bnde yeni kitaba baslamadan iki üç film izliyeyim diyorum ama dizi izlemeyeli 2 sene oldu sanırım dizi hiç izlemem film daha keyifli
film izlerim ama dizi izlesem keşke daha önce eleştirdiğim kadın programlarını izliyorum o daha da vahim bi durumama bugün kararlıyım inşallah:)

Hanginizdi hatırlamıyorum ama 'KALERA GÜNLERİNDE AŞK'okuyordu xpreiaZ dı galiba işte bende bugün ne izlesem diye düşünürken ona denk geldim izliyeyim bi dedim ehhh işte ama tavsiye etmem çünkü cinsellik çok ama çok fazlaydı kitapta öylemi eğer öyleyse alamıcam midem bulanıyor artık

filmi mi varmış hiç duymamıştım. merak ettim izleyeyim ben de bari. cinsellik çok fazla değildi ya çok romantik gelmişti bana hatta. seneler sonra kavuşmaları, o senelerde kadını hiç unutmayışı falan.bir tek kavuştuklarındaki sevişmeleri sarkık vücutlarıyla falan bana itici geldi ama o bile yine de romantikti gabriel garcia nın çok farklı bir anlatım tarzı var bir de. yani masal desen değil, gerçek desen değil. masalsı gerçeklik diye tarif ediliyor. doktorun kuşu kovalarken ölmesi falan... ben çok beğenmiştim kitabı filmi de en kısa sürede izleyip yorum yapacağım sana

xpreiaZ
Demek kitapta cinsellik çok yok buna sevindim
Filmi izledikten sonraki yorumunu heycanla bekliyorum... bende mest oldum hikayeye ama cinsellik o kadar fazlaydı ki tiksintiden hikâyeye gelemedim

topiğe başka bişey için gelmiştim ya ben
kitabımı bitirdim eğlenceli hoş bir kitap olmuş asude dikkat aşk çıkabilir yukarda paylaşmıştım beğendim yani hoş bir tarzı var yazarın sıradaki kitabı araştırmaktayım

xpreiaZ
Demek kitapta cinsellik çok yok buna sevindim
Filmi izledikten sonraki yorumunu heycanla bekliyorum... bende mest oldum hikayeye ama cinsellik o kadar fazlaydı ki tiksintiden hikâyeye gelemedim
Canım filmi dün izledim. İtiraf ediyorum "cinsellik o kadar çoktu ki" demenden "nefromanyak" gibi bir film bekledim Ama hiç de öyle abartı bir cinsellik yoktu filmde. film de oldukça iyiydi. Hatta başrol oyuncuları dışında herşey benimde hayalime o kadar benziyordu ki Gabrielin tasvir yeteneğinin de oldukça kuvvetli olduğunu düşündüm. film kitabın özeti gibi olmuş ama. Kitap çok daha ayrıntılı ve başka olaylar da var.
Senin yaşın kaçtı canım acaba? Kitap önerisinde de yaşa dikkat etmem lazım sanırım.
Cinsellik oldukça fazla diyeceğim tek film nefromanyak (türkçe çevirisi :itiraf) ama onun bile konusuna bayıldım. Çok iyi film yapmışlar dedim.

Yaş 20 ben sevemedim canım renkler ve zevkler tartışılamaz

Yaş 20 ben sevemedim canım renkler ve zevkler tartışılamaz
Tamam canım 27 benim de. Elbette zevkleri tartışmıyoruz ki zaten sadece yaş da önemli bir faktör beğenide demekki bunu belirttim. Benim için konusu olduğu sürece cinselliğin olması yada olmaması çok önemli değil. Filmi beğenmediysen kitabı önermem sana

xpreiaZ
Tamam canım yinede tesekkürler film çok çok kötü değil hatta nefisti :) ama o yatak sahnelerii her dakka oluşu ve hiç hoşuma gitmedi müzikler ortam o kadar büyüleciydiki filmden nefret etsem o cinsel sahneler rağmen sonuna kadar izlemezdim zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…