Kitabını Al da Gel

ben de çok sevmiştim Kolera Günlerinde Aşk'ı. Zaten Marquez'i çok severim. en sevdiğim yazarlardandır. aklıma düştü okuyayım ben de :)
Grange Kurtlar imparatorluğu'nu okuyorum ilk defa okuduğum bir yazar beğenmemek mümkün değil sanırım
ben de ilk defa Kurtlar İmparatorluğu ile başlamıştım. bitir de sonra konuşalım, hakkında yazmak isteyeceğin çok şey olabilir.

tamamdır :) 1-2 güne biter yarıladım kitabı...
şuan bile inanılmaz olaylar dönüyor bakalım nereye varacak

Eveeeet sonunda başlıyorum kitap okumaya
Nazan bekiroğlunun methini çok duydum...
Geçen ablamdayken yusuf ile züleyhayı anlatan bir film izliyorduk.Ben ablama habire bu ne,şu ne vs. Sorular sorup durdum ablamda nasıl böyle bir aşk hikayesini bilmezssin Dedi.. D&R da dolaşırken'aaa ben bu kitabı alayım'dedim ve aldıııım....
Hadi bana keyifli okumalar....
Bir aşk romanı,gene çok ağlıcazzz

Merhaba Arkadaşlar. Bende bu yaz okuyacağım kitapları burada paylaşmak istiyorum.

Marilyn, güzel bir topic olmuş teşekkürler. Diğer kitap topiclerinde tablo yapmışlar. (hangi üye ne kadar kitap okumuş tarzı.) Sizin topicte bu var mı? Varsa beni de eklemeni rica edecektim. Sayfalar çok ilerlemiş sadece ilk mesajlara bakabildim.

simsims 'cim halen buralarda mısın? marilyn ve seni görünce bu kitap topiğine yazmak istedim.

Bugün başladığım kitap; Beyaz Zambaklar Ülkesinde - Grigoriy Petrov .
Herkese keyifli okumalar.

merhaba canımmmm evet geldimmm.. artık daha sık burdayım herkese merhaba kızlar

merhaba canımmmm evet geldimmm.. artık daha sık burdayım herkese merhaba kızlar
Merhaba tatlım. Hoşgeldinnn. Burda olmana sevindim.
Dikkat ettimde (karşılaştığım kadarıyla) nerde faydalı bir topic varsa ordasın. :) Bakım,Sağlıklı Beslenme,Spor,Kitap...
Forumu bu şekilde verimli kullanman hoşuma gitti, söylemeden geçemedim.
Seninle benziyoruz aslında.Bende foruma ayırdığım zamanı iyi değerlendirmeye çalışıyorum.Benimde takıldığım üç-dört topic var sadece.Minimal tutmak en iyisi bence.

canım benim teşekkür ederimmm evet zevklerimiz çok benziyor

Beyaz Zambaklar Ülkesinde bende de duruyor, başlamadım daha, beğenirsen ben de başlarım :)
tablo fikri benim aklıma geldi ama ben biraz daha herkesin kafasına göre takıldığı bir topic olsun istedim yine de oylama yapalım isteyen liste görelim derse, tablo yaparız. bu topik oylama şeklinde gidiyor çoğunlukla
topikteki yöntem, herkes okuduğunun fotosunu paylaşıp kısa bir değerlendirme yazısı yazıyor, ben de dönem dönem tavsiye listesi güncelliyorum, böylece isteyen, merak eden o listeden seçebiliyor.
ama dediğim gibi tekliflere açığız
hoş geldin seni görmek güzel

Hayvan çiftliği dün gece bitti. Öncesinde stalin dönemi ile komünizm ile ilgili belgeselleri bulabildiğim kadar izledim. Dönemi biraz anlayınca kitap da su gibi gitti zaten.

Eklentiler

• DSC_0521.JPG
    80,8 KB · Görüntüleme: 82
kızlarrr merhaba harika olmuş bu konu ben ne yazık ki biri bana "umut bak bu kitap çok güzel bunları bunları anlatıyor kesinlikle okuman lazım" demediği sürece maalesef ki okumuyorum. e her zamanda bunu diyecek insanı bulamıyoruz haliyle bu konuyu takibe alıyorummm.

şimdi benim anlatacağım kitapta şu sıralar kitapçılarda sıkça gördüğünüz "büyükler için boyama kitapları". çok yoğun bol hastalıklı hastaneli ve neredeyse izinsiz 1 yılın ardından okulların tatil olmasıyla yazın boşluktayım. dedim ki bu yaz tatili benim için bir detoks görevi görmeli. beden yorgunluğumla beraber zihin yorgunluğumu da atmam lazım. tesadüfen kitapçılardan birini gezerken -kitapçı kırtasiye gezmek zaafımdır ne mutlu ki- bu boyama kitaplarını gördüm. neymiş diye alıp inceleyince arka kapağı okumamla beraber "aha" dedim "tam benim için".
arka kapakla başladım ama inanın bu cezbetti beni.

sonra içini açtım ve çok hoşuma gitti desenler,şekiller.küçüklük kitaplarımızdaki gibi boyama şeklini verip yan tarafta ne renk boyamamız gerektiğini gösteren belirteç de yok her şey bize kalmış. hatta anneannem hasta annem gündüzleri ona bakıyor akşam eve sadece yatmaya geliyor.geldiğinde o bile alıp uğraşmaya başladı çok hoşuna gitti. ben yaptıklarımı yüklüyorum ilginizi çeker umarım deneyin sizde :)) hatta bi de kitabımız mis gibi kokulu :))

ben ders çalışıyorum bu aralar o nedenle kitap okumaya ara vermiş gibi oldum okumaya çalışıcam ama ne okuyacağımıda bilmiyorum henüz bu aralara çok daraldım ya ne güzel kitap okumaya dönmüşsünüz buralar hareketlenmiş özendim ama

ya ben çok merak ediyorum bunları.
bana ne ben de istiyorum
hoşgeldin

ya ben çok merak ediyorum bunları.
bana ne ben de istiyorum
hoşgeldin
bende şimdi gördüm resimleri geçen internetten sipariş edecektim sonra dedim deadline dersçalışman lazım oyalanma ah ah benim yerime de yapın

Küçük bir kızım var onu yatağında sallarken sütünü içerken sabah mamasını hazırlayıp uykuya dalmasını beklerken iki güne bir kitap bitirmek dünyanın en büyük mutluluğu sanırsam♡♡ ama daha çok bebek gelişim kitapları benimkiler bu ara. Bugün Başlarım şimdi anneliğe adında şermin ablanın(şermin çarkacı) kitabını bitirdim. Çok eğlenceliydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…